Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt barátommal találkoztunk múltkor egy szórakozóhelyen, de még köszönni se volt képes..... Inkább elfordította a fejét. Pedig aki joggal mérges lehetne rá, az én vagyok. Legszívesebben nyakon öntöttem volna egy pohár itallal. Holnap is valószínű látni fogom, rá köszönjek? Csak furcsa, mert valamikor szerettük egymást, illetve én még most is szeretem....
2012. márc. 2. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

már az első 3 szó után hogy szereted, az utolsó szót felesleges volt elolvasnom.

szerintem nyugodtan öntsd nyakon vízzel, úgyis jön a meleg, aztán meg békülésből szexeljetek egyet XD

2012. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Köszönj, és menj a barátaidhoz. Itt a vége...
2012. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
első jó ötlet lenne, de azért nem ilyen egyszerű, de nyakon öntöm lehet :D Második: még én köszönjek rá? bár lehet az értelmi szintet tükrözné
2012. márc. 2. 09:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Az ilyennel jobb ha nem foglalkozol. Nem akar tölled semmit, ha mégis akkor valószínüleg megint ez lesz. :(

Keress mást!

2012. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megsértve érzi magát talán mert otthagytad?
2012. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4. Vagyok: ha szereti mért hagyta volna ott?
2012. márc. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, te köszönj rá! Ez a korrekt lépés. Te emelt fővel reagáltad le így a helyzetet.
2012. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én szakítottam vele, de azért mert csajozott mellettem. Jó akkor ráköszönök :) köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 2. 09:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, bár köztük az ex-vőlegényemmel lassan 1 éve vége, elég csúnya módját választotta a szakításnak, nekem kellene haragudnom, mocskolnom... de nem, én már túlléptem, elengedtem a haragomat... bezzeg ő, és a kedves párja, akivel hónapokon keresztül csalt, elfordítja a fejét, és barátnő még vigyorogni is szokott.... ahogy vigyorgott akkor is, amikor lebuktak...

Szóval én nem erőltetek semmit. De azért felpiszkálom a kíváncsiságukat, mert amikor csak összefutunk, én mindig látványosan jókedvű vagyok és mosolygok. Tedd te is ezt!!! Lássa csak, hogy nélküle is van élet, hogy jól vagy, hogy jól érzed magad :)

2012. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm... nem lehetett könnyű akkor neked sem. De megfogadom a tanácsod, jó kedvűen megyek el mellette, fel emelt fejjel :)
2012. márc. 2. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!