Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szólnátok ehhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ehhez? Van egy pasi, aki nagyon tetszik és én is tetszem neki, de valamiért nem mer kezdeményezni..

Figyelt kérdés

Tehát, ülünk az autóban, és elkeztem kigombolni a felsőmet,leveszem, az elölnyithatós melltartót kibontom, de nem veszem le. utána megcsókolom, a nyakát, haját simogatom. Majd egyre lejebb megyek, utána leszopom. Aztán pedig dunung.

Hm?


2009. jún. 8. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet h csak félénk :) kezdeményezz te akkor azt biztos nem utasitja vissza
2009. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Te rögtön le akarsz feküdni egy pasival aki tetszik???:O

Úhh akk mennyi "pasid"lehetne:D

nah térjünk a kérdésedre igen ezt naon jól eltervezted:D;)

Reméljük a pasi nem mond "nem"-et:D

sztem tuti nem:D;)

2009. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát, egyáltalán nem félénk, csak eddig nem akartam vele lefeküdni meg semmit sem. És gondolom nem tudta h bejön nekem.


Amúgy jó? Vagy mit csináljak másképp?

2009. jún. 8. 14:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jól eltervezted:D;)

De ne kezdd rögtön "szopni"mert lehet h nem izgul fel annyira....kezdd el a szájától csókolni gyengéden,izgatóan...és lefelé egészen "odáig"

(a puszilgatásban a hasát is értem meg minden egészen addig ameddig "oda"nem érsz:D)

(2.válaszoló)

2009. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondoltam. :)


És még mivel tehetném felejthetetlenné? Nektek mi az ami nagyon bejönne és nagyon örülnétek neki?

2009. jún. 8. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Hm... én már így is irigylem őt! :-D
2009. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hmm talán még franciázzatok is egyet:)

És legyen sok előjáték és persze "utójáték"is!!!

(2.válaszoló ismét:D)

2009. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Élvezném, aztán valószínüleg otthagynálak. Próbálj egy pasi fejével gondolkodni. Ha egy sráccal megcsinálod, azt engedi feltételezni, hogy többel is megcsinálnád. Tudod, a férfiak azt a nőt nevezik könnyűvérűnek, aki úgy gondolkodik a szexről, mint ők. Csak ez nem feltétlenül jó. Próbáld a srácot rávezetni, hogy kezdeményezzen. A másik meg, ha félénk, megijedne és semmi nem lenne a dologból, mert elbújna a csigaházban az öcsike. Szóval szerintem vedd rá a kezdeményezésre. Náluk, vagyy nálatok. Mindkettőnek va nelőnye. Náluk az, hogy biztonságban érezné magát, nálatok meg az, hogy nálad a lépéselőny és te alakíthatod az este folyamát. Előkészített film (lehetőleg valami kis romantiku), nem tudom hány éves vagy, de egy kis bor, vagy pezsi megteszi. A srácok néha örülnek az ilyeneknek. Én szoktam. Aztán próbáld meg elcsábítani. Elcsábítani! Ne te akard lefektetni, mert az nem a te dolgod! Az a pasi dolga! A nő csábít, a férfi hódít! Ennyi!
2009. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A szopás nem számít franciának? :S


köszi mkinek, még várok válaszokat

2009. jún. 8. 15:07
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez csak szex... nem akarok vele járni vagy vmi. De azt akarom h nagyon jó legyen neki is én nekem is persze.
2009. jún. 8. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!