Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hol vagytok?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy hol vannak olyan fiúk akik nem csak az ágyig vinnének el... Igényes lány vagyok, odafigyelek a külsőmre, de ez nem minden, értékesnek tartom magam, ami annyit jelent, hogy rögtön levágom az ilyen fiúk közeledését, főleg mióta a barátom átvert. (nagyon szerettem)Vannak olyanok, akik nyíltan ki is mondják, hogy mit tennének velem.... De épp ezek a dolgok miatt, én még egy fiúnak sem adtam oda magam. Annyira szeretnék egy olyan fiút, aki a belsőmért szeret, akibe én is szerelmes lehetek.. De mióta megtörtént ez az eset a barátommal, képtelen vagyok bízni bárkibe is.. 18/L
2012. márc. 2. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Valószínűleg ezért nincs senkim..-.-'
2012. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

mi szeretni való van a belsődben?

mesélj erről,mert kételkedő vagyok,főleg az ilyesmiben.

2012. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 10inchhero ***** válasza:
hát "diszkókban" biztos nem. Többnyire őket otthon találod meg, mivel vagy kockák vagy csak simán nem tartoznak a "nagy közösség"be... Pl. én is itt ülök most a gép előtt(pedig nem vagyok kocka), mert nem vagyok kíváncsi a sok f@szarcra. (én is a tartós kapcsolatok híve lennék, ez talán kiderült xD) 19/F
2012. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mármint, azért nincs senkim mert nem nyomulok, meg ilyenek!:'/ Sok csajnak ("nőnek") az kell...
2012. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen fiú vagyok, de sajnos nem vennél engem észre sem, mert inkább csendben a háttérben meghúzódva az életről, szerelemről elmélkedve élem az életem.


Annyira sok lány tetszik, bár lenne valaki közülük, csak Egy, akit igazán tudnék szeretni nem csak a külseje miatt és Ő is viszonozná végre az érzéseimet.


De sajnos eddig csak viszonzatlan szerelem volt a díjam és ez még inkább visszahúzódóvá, önbizalomhiányossá tett.


22/F

2012. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Őszintének tartom magam, néha talán túl őszintének is. Általában jókedvű vagyok, nagyon szeretek nevetni. Persze vannak olyan napjaim, amikor legszívesebben egyedül lennék a szobámban. Néha túlságosan hamar felkapom a vizet, vagy bántok meg ok nélkül másokat, általában megbánom, és van hogy elellik pár nap, de ha lehetőségem van rá bocsánatot kérek tőlük. hiretelen ennyi jutott az eszembe
2012. márc. 2. 21:16
 7/17 A kérdező kommentje:
De fiúk, ha nem próbáljátok meg? Vagy végülis kezdem megérteni a helyzeteteket, mert barátom dobott engem, és nagyon megviselt. Elhiszem ha egy lány, vagy lányok folyamatosan visszautasítanak titeket, pl discoban, az eléggé lerombolhatja az önbizalmat...
2012. márc. 2. 21:19
 8/17 anonim ***** válasza:

blablabla.

arról írj,hogy tudsz e főzni valamit és menzesz idején nem vered szét a lakást.

2012. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 10inchhero ***** válasza:
nem ezért nem megyek discoba xD hanem mert rühellem az elektronikus és divatzenéket... Koncerteken meg kevés a csaj.
2012. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Shai-Hulud ***** válasza:

Belső leltár:

1 db. máj, kissé elhasznált, enyhén alkoholfoltos.

1 db. szív, repedezett, és kemény.

2 db. tüdő, enyhén füstös, kátrányos.

2 db. vese, közepesen megkímélt állapotban.

1 db. gyomor, sok mindent megemésztett már, strapabíró.

10-12 fm. bél, csak helykitöltés céljából.

1 db. méh, bemenete alapján még használatlannak tűnik.

1 db. hasnyálmirigy, epe, stb, apróságok.

2 db. petefészek, jó, működő állapotban.

Ja, és hogy el ne felejtsem

1 db. agy, vagy annak látszó valami, kívül szürke, és barázdált.


Egész jó kollekciónak tűnik, szerintem szerethető. :-D


Ne aggódj, fogsz találni olyat, aki nem mondja ki nyíltan, hogy mit is tenne veled. Na majd abba leszel szerelmes. Így szokott ez történni.

2012. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!