Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Et szerintetek is szörnyen gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Et szerintetek is szörnyen gáz?

Figyelt kérdés

Tehát kezdjük az elején...16 éves lány vagyok, múlthéten voltam egy házibuliba a barátaimmal.

Van egy fiú, aki tetszik, és smárolni akart velem. Én még soha nem csókolóztam senkivel és így vele se akartam. Sokáig

g győzködött, de nem akartam aztán átdugta a nyelvét a számba -.- kicsit már ittam is, de én nem csókoltam meg csak ő. A többiek azt mondták, hogy ez nagyon gáz mert csak egy csók lett volna nem nagy dolog. De rájöttem h igazából semmit se érzek iránta és úgy sztem nem kéne...a barátaim azt mondták h ehhez nem kellenek érzelmek..de nekem nem ment :/ egyik bnőm is így van vele, őt is lenézték ezért...

Ez valóban nagyon gáz?:O



2012. márc. 3. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a mai világ teljesen elferdült, ha ez a gáz..

teljesen természetes, hogy nem szeretnéd minden jött-ment baciait megkapni, érzések nélkül nincs is értelme a csókolózásnak!

2012. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, inkább az a gáz, ha egy lány szívesen csókolózik idegenekkel. Aki olyannal smárol, akitől nem akar semmit, az ribi.
2012. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Az a gáz, hogy jársz házibuliba,ahol evidens, hogy csókolózás,petting és még szex is lehet...Szóval ne járj házibuliba és főleg ne vonulj el szobába kettesben senkivel!

2012. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Inkább azok a gázak, akkor úgy vannak vele, hogy 'nem nagy dolog' egy idegennel csókolózni, érzelmek nélkül.

2012. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

tudod mi a gáz? hogy ilyen "barátaid" vannak. én akkor sem csókolózom egy pasival, amikor tetszik, de még csak egy negyed órája ismerem. frigid lennék? nem hiszem. előbb talán megtudnám a nevét, aztán jöhet a többi.


úgyhogy nehogy már ilyeneken parázz, nem erőltethetnek rád semmit, amit te nem akarsz. :)

2012. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!