Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudnék önbizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudnék önbizalmat szerezni, vagy hogy legyek határozottabb a lányok előtt?

Figyelt kérdés
igazából szerintem nincs okom rá hogy elbújjak. szerintem jól nézek ki, de mégsincs önbizalmam és félénk vagyok. hogyan kéne ezen segíteni? ja amúgy még szűz is vagyok, de csak elvből.
2012. márc. 3. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
igyá egy pálinkát
2012. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak elvből vagy szűz, akkor asszem semmi probléma.
2012. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jó elvből, de mégis meddig lesz ez így? amikor vagyok valahol én is megnézem a szép lányokat persze, ahogy ők is engem, de nem érzem azt hogy oda kéne mennem,vagy próbálkozni akarok. nem nőttem volna még fel kapcsolatra?


De inkább a fő kérdésre térjünk vissza. Még annyi hogy, minden más téren határozott vagyok, kivéve a nőknél, de mint mondtam valahogy mégsem érzem úgy hogy szükségem volna kapcsolatra? 23 leszek amúgy

2012. márc. 3. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!