Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mindegy? Ha csak barátság.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mindegy? Ha csak barátság.

Figyelt kérdés
van egy 21/F ,és én 15/L.beszélgetünk msnen majdnem minden nap.naon rendes,megkérdezte azt is hogy mikor van a szülinapom,meg tanácsot is ad nekem ha kell:)és akart velem játszani online:)(számítógépes játékot)és barátok vagyunk.mondta nekem valaki hogy ,,kicsike" vagyok.amúgy gyönyörű pasi:)vagy srác vagy hogy írjam.de csak barátság.akkor miért mondják hogy ,,kicsike" vagyok?
2012. márc. 3. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert egy ilyen értelmetlen baromság miatt kéeps vagy egy kérdést kiírni ide ..
2012. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
képes*
2012. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert még túl fiatal vagy.


23F

2012. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Énis egy 15 éves lánnyal szoktam beszélgetni, csomó tanácsot kérd mindenről, tudom mikor van a szülinapja, szoktunk együtt kockulni játékokkal, és rá is szokták mondani hogy kicsi..

21/F

2012. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha csak barát akkor ne parázz már.
2012. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én vettem fel msnre,ő visszajelölt.azóta olyan is volt hogy ő írt rám,olyan is hogy én neki.:)többször elmondtam neki hogy szeretem,a kedvencem,és örülök hogy beszélget velem.de ezt jelenesetben nemhiszem hogy félre lehet érteni.és kérdeztem hogy kedvel-e vagy hogy szeret-e velem beszélgetni vagy nemtom mit,(nem kellett volna ,de ez más dolog)és azt írta hogy ,,you are nice".megkérdeztem hogy azt jelenti-e hogy kedves(ilyen jelentése is van)és azt mondta hogy igen.de ez akkor is fura nekem.a kedvesre inkáb azt mondjuk hogy kind,a szépre meg hogy nice,nem?
2012. márc. 3. 18:01
 7/12 A kérdező kommentje:
hát én tudom hogy barát.hanem nekem modnják.
2012. márc. 3. 18:02
 8/12 A kérdező kommentje:
21/F,neked külön köszi:)de egyébként eleve nem jöhet szóba.
2012. márc. 3. 18:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Túl fiatalnak tart magához. Joggal.

Azért nem ír többet/nyomulósabbat, mert tudja, hogy bejön neked, és nem akarja kihasználni a helyzetedet.

2012. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem ő mondja hogy kicsika vagyok.de ha bejön is nekem,semmin se változtat.csak azt nem tudom hogy másoknak miért baj.:S
2012. márc. 3. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!