Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerűen félek a fiúktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok, és az a helyzet, hogy egyetlen fiú barátom sincs... Lányokkal sem nagyon vagyok jóban, 2 barátnőm van csak. Vidéki is vagyok, meg önbizalom hiányos is, szóval nem tudom emberek között lenni.

Nem is az, hogy idegenekkel, de azokkal a fiúkkal sem tudok rendesen lenni, akiket óvoda óta ismerek.


De ne úgy képzeljétek el, hogy félénk vagyok, nem merek megmukkanni... Sokkal rosszabb! Amikor zavarba jövök (mindig) előjön egy ilyen bunkó énem, és akaratlanul beszólok mindenkinek, sőt arra is volt példa, hogy megütöttem egy fiút. Elkezdek kiabálni, És folyamatosn "áhh, óhh, wáááh" és a többi hangokat hallatok.

Mit tehetnék?

Mivel szinte mindig zavarban vagyok, az emberek legtöbbször ezt az énemet látják, pedig nem is vagyok ilyen. Kicsit nagyszájú vagyok, de bunkó, indulatos és flegma nem igazán.

Miért van ez? Le lehet győzni?


2012. febr. 25. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
barátkozz fiukkal.mondd el nekik hoyg ezvan. mondjuk 14 éves fiuk lányok nem hiszem hogy megértik ezt:D
2012. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm, de az a problémám, hogy egyszerűen nem tudok :)

Amúgy sem hiszem, hogy kedvelnek, mivel ilyen agresszív vagyok...

2012. febr. 25. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Tanulj , tanulj , tanulj

A fiúkkal rá érsz még foglalkozni.

Később meg is unod majd őket.

2012. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tanulok, tanulok és tanulok én eleget...

Mivel 8.-os vagyok, nem kell sokat foglalkoznom ezzel.

Ez egy egyszerű és könnyű év.


A fiúk iránti érdeklődésemet (még ha csak baráti is) nem tudom befolyásolni.

2012. febr. 25. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos az érdeklődés az jó. Most már csak olyan helyre kell járj ahol normálisak is a srácok vannak.

A többi csak türelem kérdése,az idő meghozza.

2012. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én is félek tőlük...

16/L

2012. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is félek, de én okkal... Megerőszakoltak.

15/L

2012. márc. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Húzd fel magad egy fára. Abban a pillanatban, hogy kiabálni kezdenél, netalán ütlegelni egy akkorát bemosnék, hogy a fal adja a másikat.
2012. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!