Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lanyoknak a normalis fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknak a normalis fiu miert a kigyurt, jokeput jelenti?

Figyelt kérdés
azt mondjak rendes pasi kell nekik, de ha kuldesz egy kepet rogton azzal jonnek, hogy rossz geneket orokoltel, mert nincs szexis arcod es nem vagy kigyurva. Ennek mi koze van ahhoz, hogy egy fiu normalis e vagy sem?
2012. márc. 4. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Normális alatt én ezt értem: őszinte, türelmes, kedves, megbízható, lehet rá számítani stb.
2012. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresgetsz.
2012. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Blablabla. Őszinte, türelmes, kedves, megbízható, lehet rá számítani. Ezek akkor derülnek ki, ha megismersz valakit. De ha valaki nem jóképű, akkor nemhogy már nem is akartok megismerkedni, de gyakran szóba sem akartok állni vele. Így hogyan derül ki, hogy "normális"-e?
2012. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hat ezt mar nem hiszem el, a szokasos miert nem kellek a noknek kerdes a szokasos rossz helyen keresgelsz, ne altalanosits, mert en pont olyan lany vagyok, h szeretem a csunya fiukat valaszokkal.

Nem unjatok meg a rinyat meg az alszenteskedest?

2012. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló vagyok és egész nyugodtan lepontozhattok, mert mindenki azt hisz amit akar és azt gondol amit akar, a lényeg, hogy én tudom, hogy milyen vagyok.


Abban igazad van, hogy ahhoz, hogy kiderüljön, kinek milyen a személyisége, meg kell ismerni. És én nem az alapján ítélek, hogy jóképű vagy nem és ez komoly. Ha így ítélném meg, akkor nem lenne kialakulóban valami valakivel. Plusz én is tudom magamról, hogy semmi extra nincs bennem, teljesen átlagos vagyok ezért nem egy modellt kerestem magam mellé.


Ha ez álszentség, akkor az vagyok és vállalom is!

Legyen igazad.


De mielőtt a nőket szapuljátok, elgondolkoznék, hogy ti is sokszor a külső alapján ítéltek meg minket, TISZTELET A KIVÉTELNEK. (Ha most látnátok, akkor le merném fogadni, hogy az itt válaszolók legalább fele rám se bagózna.) Erről ennyit.

2012. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi ez a "kuldesz egy kepet"? Annak van igaza, aki szerint rossz helyen keresgélsz. A net nem erre való.
2012. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo

Akkor ugy irjad, h "csunya vagyok szal eselyem nincs valogatni szal en tenyleg kedvelem a csunya fiukat" mert igy mar elhiszem:]

2012. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Társkeresőn természetesen mindenki kép alapján választ, mint ahogy te is. Élőben próbálkozz.
2012. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

,,Akkor ugy irjad, h "csunya vagyok szal eselyem nincs valogatni szal en tenyleg kedvelem a csunya fiukat" mert igy mar elhiszem:]"


Diplomatikusan fogalmazva, bekaphatod a nemlétező testrészemet. :)

Messze jársz az igazságtól, mert teljesen ÁTLAGOS vagyok. De azt hiszel amit akarsz. Ha csőlátásod van, akkor legyen. :)

2012. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Te azt mondod, h atlagos, de egyertelmu, h akkor az csunyat jelent.

Ez mindig igy van a noknel.

2012. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!