Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon haragudhat rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon haragudhat rám?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmesélni egy történetet, hogy megértsétek a kérdésem.

Van egy osztálytársam, akivel nagyon jóban vagyunk, be is jövünk egymásnak, meg minden, de mindkettőnknek van kapcsolata már egy ideje. De azért suli után szoktunk beszélgetni, meg sétálgatni meg ilyenek.

Ismerem a barátnőjét, viszont nem kedvelem (szerintem ő sem kedvel engem) és egyik nap kibeszéltünk a barátnőjét egy picit a barátnőimmel, nem sokkal később viszont láttam hogy nem messze tőlünk sétálnak, tehát lehet, hogy miközben beszélgettünk ott voltak mögöttünk vagy nem messze és végighallgatták a beszélgetést. Ami nem zavarna, mert nem érdekel hogy megtudják, hogy milyennek tartom a csajt, csak közben a pasiról is hangoztak el dolgok, amiknek lehet hogy nem kellett volna. Mert én nagyon kedvelem őt, de tényleg vannak olyan dolgok, amiket nem értek vele kapcsolatban és ebben a beszélgetésben többnyire ezek hangoztak el, és úgy tűnhet, mintha előtte tenném a szépet a háta mögött meg kibeszélném. Pedig soha nem tettem még ilyet vele kapcsolatban és azóta is ezen kattogok, hogy vajon mit hallhatott és hogy most utál-e engem. Nem tudom mit tegyek. Azóta még nem találkoztam vele, de a suliban fogunk és nagyon félek, hogy mi lesz. Szerintetek nagyon megutálhatott és nem fog többet szóba állni velem, vagy mi lesz?


2012. márc. 4. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.
2012. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam erre, de az is lehet hogy nem hallotta (és remélem hogy így van). Akkor meg feleslegesen kellemetlen helyzetbe hozom magam.
2012. márc. 4. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval.

Valamit valamiért..

2012. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. márc. 4. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!