Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal már voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már voltunk együtt kb 16szor. Most azt mondtam h tartsunk kicsi szünetet pár hónap vagy ilyensmi. Emiatt meg is haragudhat?

Figyelt kérdés
Semmi olyan ok miatt hogy nem volt jo vagy meguntam vagy ilyensmi csak egyszrüen kicsi szünetet szeretnék tartani de csak abba.
2008. aug. 16. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a szunet az meg rendben lenne, de mi a fenenek honapokig? egyaltalan nem tetszene neki s ha meg jo is volt akkor teljesen jogosan haborodna fol.

szoval minek a szunet? felsz valamitol?

2008. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
lehet egy kis szünet szerintem ,de pár hónap?:) az sok szerintem
2008. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó egy kis idő...lehet hogy nem lesz belőle pár hónap...nem félek semmitől nincs is semmi baj csak egyszerűen kene 1 kis szünet...
2008. aug. 16. 12:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor szakíts vele. Vagy esetleg ebszéld meg, mond el, h miért kell szünet, olyan nincs, hogy mert csak...
2008. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondtad hogy mennyi idősek vagytok meg stb.... ettől is függ ....

Egyébként én srác vagyok és elsőre nekem az jut eszembe hogy milyen női hülyeség ez... (pedig nem vagyok az a típus aki csak a szexre hajt)... egy normális párkapcsolatnak a szex is része... és ha ennyi kimarad ott már valami gyanus ..


Ha van valami betegséges nyugodtan mond meg neki... mert egy idő után el kezd gyanakodni hogy lehet hogy van neked más és azért nem vágysz rá

2008. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem vágyok rá!amugy 16 vok
2008. aug. 16. 13:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor minek "kinzod" magadat is meg őt is ?
2008. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem értem de h birnád ki több hónapig,ha már vki él nemi életet a párjával meg minden akko tuti kivánnád te is meg minden, de ne várj több hónapot, ez naon fog rontani a kapcsitokon sztem, nem fog neki tetszeni az biztos, nekem se tetszene lány létemre a pasim azt mondaná h tartsunk szünetet, nekem ha 1-2 hetet mond már akko félnék h mit rontottam el meg minden,biztos az is felmerülne h nem kíván már vagy nem érdeklem,én is 16 vok de ha már 4 nap eltelik már belehalok h nincs vmi oan köztünk!:P

Sztem ha ennyire szünetet akarsz tartani akko ne pár hónapot,hanem 1-2,me naon rosszul fog neki esni!Meg sztem te se szeretnéd ha ez miatt menni tönkre a kapcsitok és tán más lány után nézzne!

Fontold azé meg:)

2008. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ jól meggondolom,lehet h nem lesz olyan sok szünet,biztos hogy és is fogom kivánnni meg minden...
2008. aug. 16. 16:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz és nem akarod a pasidat elveszíteni akkor ne,mert rossz lesz ha más csajnál keresi meg amit te nem adsz meg neki,és jogosan.
2008. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!