Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letöröljem magam társkeresőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letöröljem magam társkeresőről vagy ne?

Figyelt kérdés

az a baj hogy szinte minden barátomat onnan ismertem meg.

ha letörlöm magam akkor nem lesz senkim, mivel az utcán vagy szórakozóhelyen senki sem fog leszólítani, legalábbis én nem tapasztaltam meg ezt.

de ebből a társkeresőből is elegem van mert mindegyik kapcsolatom rosszul végződött és belefáradtam már ebbe.

bulizni meg nem sűrűn járok mert minden barátnőmnek van barátja.


2012. márc. 4. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:

vannak más fórumok barátkozni. Szóval használd azokat.

Amúgy kocsmákba ha bemész tuti összeszedsz egy két embert, ha mást nem a csapossal lehet mindig dumálni.

22/L

2012. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de milyen fórumok? semmit nem ismerek..nekem is mindig valaki küldi ezeket
2012. márc. 4. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:

találd fel magad.

Pl gyakorin is vannak ilyen baráti körök.

vagy hobbiddal kapcsolatban ,csak keresgélsz és találsz majd.

Esetleg chaten... de ott legalább 100 embert visszakézből el kell küldened, hogy nem akarsz harmadik lenni, nem akarsz laza kapcsolatot, szexkapcsolatot, és nem érdekel a webcamszex és a maszturbációs műsor sem.

De a sok árpa közt ott van a kukorica is.

2012. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én voltam társkeresőn regisztrálva, de ott nem találtam barátokat, mert ott az ember párt keres. Az ottani barátaid milyenek? Találkoztatok már? Hogy lehet, hogy csak addig a barátaid, amíg regizve vagy? Ezek nem barátok... tehát ne sajnáld őket. Járj el szórakozni, illetve egy hobbi is össze tudja hozni az embereket.Suli? Munkahely? Ott sincsenek barátaid?Hány éves vagy?
2012. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

jaj nem barátokra értem mármint haverokra ..vannak haverjaim :D

a fiú barátaimat ott ismertem meg.. a pasijaimat ha úgy tetszik..társkeresésre használtam az oldalt amugy 20 vagyok

2012. márc. 4. 23:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Honfoglaló.hu / Társfoglaló
2012. márc. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, én voltam fent társkeresőn, randiztam is pár sráccal, de végül nem jöttem össze egyikkel sem. Töröltem magam, mert rájöttem, h. nem ott fogom megtalálni a párom, gondoltam majd inkább nyitott szemmel járok. :) És amint töröltem magam, rá kb. 1 hónapra meg is ismerkedtem vkivel, azóta már volt pár randink, nem rég jöttünk össze.
2012. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó..hol ismerted meg?
2012. márc. 5. 13:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Munkahelyen, de nem a munkatársam.
2012. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!