Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letöröljem msn-ről? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letöröljem msn-ről? Vagy hagyjam meg?

Figyelt kérdés
A barátommal már kb. 1 hónapja nem vagyunk együtt, nem is beszélünk, de msn-en még megvan nekem. Én még mindig nagyon szeretem, és hiányzik. Letöröljem msn-ről, úgy talán könnyebb lesz elfelejteni? De ha látja ha már nem szoktam nála fent lenni, akkor nem hiszi majd azt, hogy valamiért haragszom rá?
2009. dec. 23. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem van szenzorom az ilyenre, megérzem, mikor letörölnek... És utána, felveszem másik címről. :D
2009. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát sztem ha neked jobb a feledés szempontjából töröld le, de ne tiltsd le, és így látja ha fent vagy de te nem látod és ha akar valamit még rád is írhat:)
2009. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
talán valamivel konnyebb de ha még vissza akarsz hozzá meni akkor inkább ne torold 20/f
2009. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És, ha felveszed másik címről, akkor megmondod neki, hogy te vagy az, vagy egy "másik" személy nevében veszed fel?

(De amúgy letöröljem vagy sem?)

2009. dec. 23. 21:33
 5/12 A kérdező kommentje:

Én szivesen lennék még vele, de ő már nem nagyon akar.

Viszont nem értem, hogy akkor miért nem törölt még le?

2009. dec. 23. 21:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Én elkezdek "ismeretlenül" bókolgatni, aztán valamire nem úgy válaszol, ahogy emlékeztem, akkor azt mondom, hogy hmhm, régebben nem így mondtad, és van egy beceneve, amit csak én használok, és akkor nevet egyet. :) De akkor értem, hogy miért törölt már le párszor a lány... ezek szerint akkro lehet még szeret?
2009. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért nem törölt még le? Miért törölt volna le? Attól még bármikor adódhat úgy, hogy beszélni akar, beszélnie kell veled valamikor. Neked is csak azok vannak meg msnen, akikkel éppen jársz?
2009. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

azért mert nem tőrőlt le még nemhioszem hogy kellesz neki...


am ez a program enyhén tőrvény ellenes ( ha van ilyened ) ugyanis feltöri a windows liv messsenger adatait leszed az adatbázisból személyes adatokat és ezzel megsért a személyi jogokat amit a windows livr messenger kinál...


ami azt illeti sztem irj neki veszteni valód nincs max duplán nem fog rádirni xD

2009. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ó, a 21. századi tinik problémái.
2009. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne töröld le.

15/L

2009. dec. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!