Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy szinte lehetetlennek tűnt elnyerni valakinek a szerelmét, de a végén még is összejött?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz helyzetben vagyok.Nem lehetek azzal a lénnyel, aki a világot jelenti nekem.=(Kitartással és erővel, újra együtt lehetünk.

Írjatok egy kis részletet is!


A remény hal meg utoljára.


2011. febr. 16. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

lénnyel?


Amúgy tényleg a remény hal meg utoljára. De ésszel kell élni és nem álmokba ringatni magad... Van egy határ, amikor már csak rombol az álmodozás. Kitartással és erővel újra együtt lehettek? Akkor kitartást és erőt! Csak rajtad múlik.

2011. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én hat hónapig húztam a barátomat, mielött elöször randiztunk. Aztán minden elég gyorsan ment... :)

Egyszerűen nem volt merszem hozzá. És 2,5 éve együtt vagyunk.

2011. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, van. A legjobb barátnőm esete ezt példázza. Ő két és fél éven át epedetett valakiért, akivel teljesen irreálisnak tűnt a dolog (most inkább nem részletezném, hogy miért). Én többször is azt mondtam neki, hogy nem lenne jó, ha illúzióba ringatná magát, és még éveken át így élne.


De csodák csodája, nem lett igazam szerencsére, és azóta boldogok együtt. Ilyen is van.


Én sajnos sokkal pesszimistább, realistább vagyok, mint ő, és biztos, hogy nem tartottam volna ki a helyében. De ő annyira akarta, hogy csak összejött. :)

2011. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a barátomért küzdöttem. 6 hónapig. Lecseréltem a ruhatáram, mosolyogtam, és néha égettem magam (az égéseimet nem részletezem!Gondolom megérted). Nem ment. aztán másnap az asztalomon látok egy kis boritékot. Kinyitom. Ő volt az és azt írta hogy megőrül értem és szeretne velem járni. azóta 2 éve együtt vagyunk :-)
2011. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen!!!

mióta ismerem a srácot, imádom és wooow!! az elején nagyon irreálisnak tűnt, 3 évvel idősebb, a tipikus mindenkiálma srác...

Aztán egyszer csak a suliban elhívott hétvégére a koncertjükre, és ott öszejöttünk - nagyon durva volt, azt hittem, csak haverkodni akar, vagy játszik velem, de nem!!

még most sem hiszem el, 2 hónap után:D

2011. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!