Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék leszbikus lenni. Még nagyon fiatal vagyok. De egyszerűen sírok ha arra gondolok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig 4 fiúval voltam együtt de igazábol mindegyiket szerettem. Mostanában felmerült a kérdés bennem hogy én leszbikus vagyok. És ISTENEM:( én nem szeretnék. A férfiakat szeretném szeretni. De mostanában ezt nem tudom elképzelni hogy milyen jó lenne együtt lenni valakivel.. Nem tudom hogy leszbikus leszek-e. anyukám azt mondta hogy legfőképpen azok lesznek akik fiúsak vagy fiús játékokkal játszottak fiatalabb korukban. én nem. de mostanság olyan furcsa nekem. 14 éves lány vagyok:( és borzalmas lenne az életem ha leszbikus lennék.

úgy érezném kirohannék a világból.

most is sírnom kell ha erre gondolok. lehet hogy ez amiket most írtam értelmetlen de nagyon borzalmas belegondolni:( Mit tegyek hogy elmúljon és minden jó legyen?:(


2012. febr. 25. 18:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Legyél biszex.


Várjunk csak... 14 évesen már 4 fiúval voltál együtt?

2012. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
14 évesen az embernek még nem alakul ki a szexualitása. ha néha bizonytalan vagy, azzal semmi gond, ilyen korban ez a legjellemzőbb, a bizonytalanság. majd úgy 20 év felett dől el ez egyértelműen, addig meg minek paráznál?
2012. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

igen. mármint csak jártunk.

én normális életet szeretnék élni.:( nem biszexként

2012. febr. 25. 18:35
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ki kényszerít,hogy lezbi legyél? 14 évesen 4 kisfiúba családtól és már elment az élet kedved? Lol ez még csak a kezdet az élet kemény.
2012. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
családtól=csalódtál*
2012. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
ez leírhatatlan. talán azért is lett kusza a leírásom. de én nem szeretnék az lenni! egyáltalán nem. és az érzés hogy az lennék az csak úgy felmerült bennem. és többször képzelem el hogy milenne HA leszbikus lennék és úgy milyen lenne egy lánnyal.
2012. febr. 25. 18:37
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, hogy szexelsz. Fiú vagy lány?
2012. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

fiú

na ilyen emberek mint te inkább lőjjék fejbe magukat:)

2012. febr. 25. 18:42
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Már írta hogy csak jártak. Hány éves vagy hogy nem tudsz olvasni kedves előző?
2012. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
akkor tedd meg most ugyanis már vagy olyan undorító állat.
2012. febr. 25. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!