Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők. Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Szerintetek mennyire legyen izmos egy pasi?

Figyelt kérdés
Kondiztam egy ideig. Nem tartom magam izmosnak, de meglátszik. Van egy kis poci is, ami pont ideális akár párnának is. :$$
2012. márc. 5. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos leírni, mert nem ismerem az izmosság mértékegységét.
2012. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez a test tökéletesen megfelel(még egy hatalmas heg is van a hasán de tudja viselni!)

fő a természetesség,a lényeg, hogy ne legyél 30kiló vasággyal ropi lábakkal:)

2012. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem látok ott izmot, :D bocsi hogy válaszoltam ide. :)
2012. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát , ne legyen olyan szteroidozott mint Silvester Stallone vagy Arnold Swarzenegger.Nekem az tetszik a legjobban ha a srác vékony de szálkás.A 2 ajtós szekrények nem az eseteim-
2012. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akit linkeltél azon semmi izom nincs. Max TV-néző izom.
2012. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor a jó kategóriába sorolom magam :)
2012. márc. 5. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy ne lenne izom a fotón!Pl vállán és a felkarján is látszik.....Természetes izom,igaz nem olyan,mint aki 1évig mindennap edz,de látszik,hogy azért szedett magára némi izmot,és tuti nem kreatinnal meg fehérjeporokkal :)


Nekem ez jön be.Nálam ez a természetes izom.Ennyi :)

2012. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a sport és a kondi senkinek sem árt meg. Nekem nagyon bejön ha egy fiú foglalkozik a testével és kicsit gyúr az izmaira. Szexi tud lenni a nadrágnál az a V alakú izom és persze a kockák. :D Ha nem társul mellé üres fej persze :)
2012. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!