Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Szeretitek, ha eg férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szeretitek, ha eg férfi ért a kocsikhoz, nem fél az olajtól és a kosztól és bármit megtud javítani a háznál? Vagy inkább legyen tiszta egy pasi? Kort írjatok!

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában aki bütyköl, meg tud javítani ezt-azt a házban is. el sem tudnám képzelni, hogy olyan férjem legyen, aki nem nyúl semmihez hozzá, helyette szerelőt kéne hívni. Attól még tiszta lehet egy pasi, hogy olajos, és koszos a ruhája. Ha ad a személyi higiénére semmi gond. /36N/
2012. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, létezik olyan marha, akinek ez hátrány? A plusz tudás mindig előny!
2012. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik nő ne szeretné? Ez hülye kérdés. Ha összekoszoljuk magunkat, utána nem életünk végéig maradunk koszosak...
2012. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Abszolút!a párom is ilyen.nem hogy nem zavar,hanem még fel is izgat a látvány!:)

24n

2012. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én párom autóvillamosság szerelő, de egyértelmű, hogy nem ez volt az ok, amiért belé szerettem. :)
2012. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem imponál egy nőnek (nekem legalább is igen), ha a pasija 1000 mester. és az se zavar, ha mocskos lesz:)
2012. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!