Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményed szerint létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményed szerint létezik legjobb fiú-lány barátság úgy, hogy az egyik ne akarna többet a másiktól?

Figyelt kérdés
Kérlek indokold meg a válaszodat, írj példát az életedből. :)
2010. júl. 5. 14:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rossz témakörbe ment. A párkapcsolatokhoz akartam.
2010. júl. 5. 14:50
 2/19 anonim ***** válasza:
nem, nekem rengeteg fiú barátom van, de bármelyiknek mondom, hogy járhatnánk rá vágták hogy oké.. szal nincs.. szerintem.
2010. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Igen, létezik.


Indoklás: óvodás korom óta van egy fiú-legjobb-barátom, és sosem volt köztünk semmi. Még azt is megbeszéltük, hogy nekem melyik pasi, neki pedig melyik csaj tetszik. Ezt nem lehet jobban megindokolni/megmagyarázni.


24 N

2010. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
91%
létezik :) nekem az egyik olyan barátom, akinek tényleg mindent el merek mondani, az fiú, de se ő se én nem akarunk ennél többet. Sőt, tudom is ki tetszik neki :3 XD
2010. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
nem létezik, max a nők gondolják így...de naívak szegények
2010. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt ilyenem 23/f
2010. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
barátom is most előadja hogy neki a volt csaja a legjobb barátja, és a csajnak 3 éve pasija van, szal remélem hogy tényleg csak barátok..
2010. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
létezik. 2 fiú barátom is van,akik több 20 éve a legjobb barátaim és soha nem volt semmi köztünk, valamint egy volt élettársam is, aki nagyon jó barátom. Ahogy a férjemnek is van női barátnője, olyan is akivel együtt éltek és olyan is akivel nem volt soha semmi.
2010. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A legjobb barátom egy lány, ráadásul a feleségemmel is jóban van szóval gondunk nincs belőle. Általános iskolás korunk óta vagyunk ilyen jó barátok.


29 F

2010. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
1990 Harry és Sally című filmet ajánlanaám a figyelmedbe
2010. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!