Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki elég komoly és határozott típus, nem szereti a körítést, párkapcsolatok terén elég konzervatív, és nagyon fontos számára a bizalom. Nos ezt a férfit szeretem én, és ő is engem nagyon, csak a gond az lenne, hogy régebben én a legjobb barátjával voltam együtt, de ő nem volt normális ezért otthagytam...Ez a férfi akit most szeretek, viszont nagyon kedves és komoly. Egyszer találkoztunk csak kettesben, nagyon jó volt meg minden de én félénk típus vagyok és amikor közeledni próbált, én kb. menekültem előle, mert féltem, meg önbizalomhiányom is volt akkoriban a testem miatt. Sajnos ő ezt úgy vette, hogy én nekem nem kell igazán és csak szórakoztam vele és a volt páromat szeretem még...Hiába magyaráztam neki, hogy csak félénk vagyok de tényleg szeretem, nem hitt nekem...Ekkor én elkövettem életem legnagyobb hibáját...Bosszúból gyerekes módon leoltottam őt, hogy én még a volt páromat szeretem és őt csak arra használtam, hogy a régit észheztérítsem, persze nem gondoltam komolyan, de sajnos elhitte, és azóta szóba sem áll velem... én kiköltöztem külföldre az összeveszésünk után pár hónappal és én még innen is próbálom keresni,bebizonyítani, hogy megkomolyodtam de sajnos szóba sem áll velem és letiltott mindenhonnan mert fél, hogy átverném, és sajnos jogosan hiszi....Ezért nem találtam jobb megoldást, és nemrég küldtem neki egy kis ajándékot postán és nemsokára megkapja.. Szerintetek ettől megenyhül? Vagy, ha nem, akkor mit kéne tennem, hogy bízzon bennem? Köszönöm azoknak akik elolvassák és válaszolnak. 18/L
2012. márc. 5. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én se hinnék neked. Sorry. Azárt az ajándék nem volt rossz ötlet.
2012. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el egy baráti körbe őt is és beszéljétek meg ott, ha kettesben tudtok lenni.
2012. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát megpróbálom :) köszönöm a válaszokat
2012. márc. 6. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!