Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ixdecske kérdése:

Hogyan szerezhetném vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés
Egy ideje a barátommal viták vannak és ennek legfőbb oka az ex barátom de már töröltem őt faceről msnről de a legutóbb összefutottunk az utcán és routinból 3 puszit adtunk a barátom ezért nagyon ideges és nem bízik bennem:S Mit tehetnék?? Segítsetek nagyon szeretem őt :'( 15L 17F 4hónapos kapcsolat.
2011. nov. 21. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Olsd le, kiabálj vele, had el, rabold el és kínozd meg, küld rá maffiát... Egyéb fantázia elem?
2011. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz ezzel nem sokat segítettél :S:/
2011. nov. 21. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:

A barátod féltékeny, a bizalmát nem tudod visszaszerezni, ez csak rosszabb lesz. Miért ne lehetnél az exbarátoddal jó viszonyban? Vagy akárki más fiúval, ha nincs közöttetek semmi?

Ha engedsz neki folyamatosan, akkor a végén egyedül fogod magad találni, csak neki kell majd pitizni, bizonygatni a hűségedet.

Mondd meg neki, hogy vagy abbahagyja a féltékenykedést és eltűri, hogy rajta kívül is van életed, vagy elmehet.

2011. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krumplibetyár ***** válasza:
Ülj le vele beszélgetni, mond el hogy az exed már csak haverként tartod számon és semmit sem jelent. Kérd meg még arra is, hogy fejezze be a féltékenykedést, mert rosszul esik neked. Ha tényleg szeret téged, akkor abbahagyja, de legalábbis visszafogja magát. Ha továbbra is szövegel, akkor inkább hagyd a srácot a francba. 15 évesen egy 4 hónapos kapcsolat nem a világ.
2011. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: A fiú barátaim zömével nincs baja egyedül ő zavarja a többi fiú barátommal haverkodik meg minden.

2. kommentelő: Én nem akarom elhagyni mert ő számomra tökéletes. Minden megvan benne amire valaha vágytam.

2011. nov. 21. 16:35
 6/6 anonim válasza:

Hát ez nehéz kérdés.Beszélj vele mondd neki,hogy neked nem jelent semmit a volt barátod,és hogy neked csak ő kell ha ő kell..Figyelj nem tudom a pontos eseményeket mik voltak igy azt mondom beszélj vele de ha akkor is ilyen akkor vagy tedd meg amire kér vagy hagyd ott.

Tudom most ezt mondod magadban hülye de én szeretem de ha nem hagyja abba akkor csak rosszabb lesz,akkor egy idő után mindenkire féltékeny lesz és a zöldszemű szörnyeteg nem az első kapcsolatot tette már tönkre! Beszéljétek meg, hogy pontosan mi az oka annak, hogy féltékeny,de mondjuk probáld meg azt hogy ha ismersz neki lány ismerőst akivel közelebb viszonyba van,hogy na neked ez hogy esik?..én csak köszönök az exemnek és te már kiakadsz. Na milyen?...


De ugy csináld hogy nehagy baj legyen belőle ne vidd túlzásba és nehogy kombinálj! De ha kicsit többet irsz(pontosabban,részletesebben mi volt)akkor tudok még tippet adni.

De mindenképpen beszélj vele: tudd meg mi az oka hogy féltékeny a volt barátodra,de most jutott eszembe lehet túl közeli neki a "kapcsolatotok" lehet a barátodnak nincs önbizalma és attól fél ha rosszul játszik a kártyáival akkor visszamész a volt barátodhoz függetlenül attól mit mondasz. 25F

2011. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!