Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkottam valami szerelmes-vers...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkottam valami szerelmes-vers félét. Hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Rád gondolok, ahogy forró ajkaid

az enyémre zárod.

Hosszan csókolsz, gyengéden.


Rád gondolok, ahogy kezeiddel

gyengéden simítod arcom.

Lassan nyakamhoz érsz, élvezem.


Rád gondolok, ahogy veled szemben így állok:

pillangós gyomortól szeppenve,

boldogan, egészként.


Rád gondolok, ahogy melletted vagyok.

Egésznek érezném magam teljesen.

Lenni igazán, csak veled volna jó.


Most már tudom, nem bíztam feleslegesen!



Tudom jól, hogy egy költő sem veszett el bennem, mert sose volt és azt is tudom, hogy a versek befejezése nem az erősségem, mint ahogy a vers írás sem, de azért bátorkodtam megosztani veletek ezt. Feltételezem, hogy helyesírási hibáim is jócskán vannak, de fogjuk rá, hogy 22:15 van. :D

A válaszokat előre is köszönöm! :)

Egy pozitív válaszokban reménykedő, fiatal lány.



2012. márc. 5. 22:16
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de a koromat elírtam. 15 éves vagyok.
2012. márc. 5. 22:41
 12/23 A kérdező kommentje:

Igazad volt kedves 6. válaszoló! Versben válaszolt. :))) Most azt se tudom, hova kapjak, annyira örülök!

Köszönöm szépen! :D

2012. márc. 5. 22:48
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem rossz ez akis vers ,de tényleg rimeket kellene kicsit jobban belevinni.Olvass sok verset azokból rengeteg ihletet tudsz meriteni.Úgyes vagy.:-)
2012. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Egyem meg a szived, örülök az örömödnek. mondtam én hogy érdemes megpróbálni, légy boldog ;)
2012. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

fura hogy nincs benne egy darab rím sem xDD


mondjuk ha én kapnám valszeg örülnék neki

2012. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Ez valami vers-féle. Ez a helyes meghatározás.

Komolyan nem értem, ez már nem az első eset, hogy valaki felrak valami irományt a GYK-re, és a kommentelők 90 %-a agyondicséri, miközben... (hm, nem akarok sértő lenni) nem igazán erős. (Úgy érzem sikerült. Most mindenki képzeljen ide sokkal élesebb jelzőket.) Most ilyenkor a dicsérő hozzászólásokat csak udvariasságból írják, vagy Magyarországon tényleg ennyire sejtelme sincs senkinek arról, hogy hol kezdődik egy minimális mértékben irodalmi szöveg?

(Bocs, kérdező, ez nem ellened irányult, hanem egy általános tendencia ellen. És legalább őszinte voltam.)

2012. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Tegnap este egy kisebb verseskönyvet kiolvastam. (Megbúvó csillagok 3.) Ez előtt pedig a Poet 2009-es évkönyvét olvastam elég gyakran. De egy pár híresebb költő versét is szívesen olvasom, mint például Ady Endre. :)

2012. márc. 5. 23:01
 18/23 anonim ***** válasza:
Majd belejössz ,gyakorlat teszi a mestert.:-)
2012. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 költő is elveszett benned nem hogy egy!!!

Az lelked Arany, a Szíved petőfi az agyad meg Tompa :D

2012. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Nagyon megható volt, amíg nam olvastam végig, addig azt hittem, hogy egy fiú írta és nem értettem hogyan lehet ehy fiú ilyen érzelmes aztán rájöttem hogy nem is fiú
2014. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!