Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkottam valami szerelmes-vers...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkottam valami szerelmes-vers félét. Hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Rád gondolok, ahogy forró ajkaid

az enyémre zárod.

Hosszan csókolsz, gyengéden.


Rád gondolok, ahogy kezeiddel

gyengéden simítod arcom.

Lassan nyakamhoz érsz, élvezem.


Rád gondolok, ahogy veled szemben így állok:

pillangós gyomortól szeppenve,

boldogan, egészként.


Rád gondolok, ahogy melletted vagyok.

Egésznek érezném magam teljesen.

Lenni igazán, csak veled volna jó.


Most már tudom, nem bíztam feleslegesen!



Tudom jól, hogy egy költő sem veszett el bennem, mert sose volt és azt is tudom, hogy a versek befejezése nem az erősségem, mint ahogy a vers írás sem, de azért bátorkodtam megosztani veletek ezt. Feltételezem, hogy helyesírási hibáim is jócskán vannak, de fogjuk rá, hogy 22:15 van. :D

A válaszokat előre is köszönöm! :)

Egy pozitív válaszokban reménykedő, fiatal lány.



2012. márc. 5. 22:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Tényleg jó kis vers ez. Én biztosan nagyon örülnék egy ilyennek.
2014. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
kaki
2014. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem az "elvezem" szo kicsit megcsuszik dinamikailag. Ezzel egyutt is ertekelheto, sok sikert!
2014. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!