Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékkal tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékkal tudnám kifejezni az örök barátságot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel jártam de sajnos vége lett mert ő bele szeretett egy másik fiúba :(


Soha nem veszekedtünk,mindig nagyon jóba voltunk és sikerült nekem is új párt találnom és szeretném a volt barátnőmnek aki most a legeslegjobb barátnőm és én is neki a legjobb barátja kifejezni azt,hogy mennyire igaz,jó barátnő.


Ötletek?


válaszotokat előre is köszönöm


2012. márc. 6. 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
valami azt súgja hogy te még mindig őt szereted.
2012. márc. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Felejtős. Egyrészt, fiú és lány között nincs valósi barátság, másrészt talán túlkombinálná a baráti gesztust és rosszul jöhetsz ki belőle.
2012. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

EZMIEZ?? Ilyen van?? Ilyen nincs.

Ti egymásnak mártírkodtok!

Túl sok Brazil szappanoperát néztek.

Amúgy vegyél neki WC - ülőkét , mindíg rád fog gondolni kulázás közben, sex után ,amikor belecsorgatja az új kanja ondóját a fajanszba, tényleg mindíg eszébe fogsz jutni. :)

2012. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Egyrészt fiú-lány barátság nincs (mint már előttem is írták), másrészt örök barátság sincs, harmadrészt az ilyen dolgokat nem tárgyiasítva éreztetjük ...
2012. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát igazából elég furcsán érzek :)


Ő egy nagyon jó lelkű és nagyon szép lány,már-már elég elképzelhetetlen is volt ,hogy én mezei halandó összejöjjek egy ilyen lánnyal :)


Viszont most van egy nagyon szép kínai barátnőm,aki nagyon aranyos,nagyon egzotikus és szép és nagyon szeretem viszont a lelki dolgokat a volt barátnőmmel sokkal jobban át tudom élni és beszélni.


Úgy érzem,hogy szerelmes vagyok ebbe az új lányba de a régivel már fél éve szakítottunk de tudjátok nem tudom elfelejteni,nem vagyok belé szerelmes és ugyan tetszik de leginkább a belső értékei fognak meg pedig 10/9-es a lány :)


Szóval ő egy nagyon jó lelki társ akivel bármit meg tudok beszélni és az idők folyamán annyira megszerettem,hogy olyan erős kötődés alakult ki amit képtelenség eltörölni :(

Nem szerelem,nem szexkapcsolat,szimpla kötődés,nélküle nem tudnék élni,azt leszámítva,hogy van egy lány aki szeretek :)


Értitek nagyjából ?


A volt csaj az első szerelmem és nem tudom elfeledni ahogy ő sem engem,nagyon egymásra találtunk de mint kapcsolat nem működött soha...

2012. márc. 6. 12:49
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem ajándékkal kell kifejezni a barátságot de ez egy gesztus lenne arra az időre ha én már nem lennék idehaza mert sok az esély,hogy kiköltözünk American-ba
2012. márc. 6. 12:52
 7/20 anonim ***** válasza:
american-ba?? ez most komoly? LOL. Amerika - magyarul; America - angolul. az "american" egy melléknév te nagyon okos.
2012. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát és kit zavar ? :) Nem azt mondtam,hogy angol az anyanyelvem és beszélem a nyelvet hanem azt,hogy lehet kiköltözünk americaaNBA
2012. márc. 6. 12:56
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne félj ,ahogy megtudja ,hogy bejött nektek kint az élet , és anyagilag jók vagytok , dobja az összes pasiját és repül utánad americanba.
2012. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
akkor beszélj magyarul, ha az angol nem megy. főleg, hogy egy magyar oldalra írsz.
2012. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!