Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékkal tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékkal tudnám kifejezni az örök barátságot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel jártam de sajnos vége lett mert ő bele szeretett egy másik fiúba :(


Soha nem veszekedtünk,mindig nagyon jóba voltunk és sikerült nekem is új párt találnom és szeretném a volt barátnőmnek aki most a legeslegjobb barátnőm és én is neki a legjobb barátja kifejezni azt,hogy mennyire igaz,jó barátnő.


Ötletek?


válaszotokat előre is köszönöm


2012. márc. 6. 12:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Jogos srácok ! :) De hát fiatalság bolondság,de ha már írtatok akkor válaszolhattatok volna a kérdésemre is,pl olyan kéne amiből neki is és nekem is van :)


Hát ugyan nem élünk most se rosszul de én soha nem a pénzemmel mutogattam magam és mindig is elítéltem a pénzéhes büdös k'rvákat :)

2012. márc. 6. 13:01
 12/20 anonim ***** válasza:

Hát nekem nincs sok ötletem,de talán egy jó könyvet vehetnél!Két példányban.Az egyiket neki a másikat magadnak:)

Lehet, hogy ez régimódi ajándék,de hidd el egy könyvet bármikor jó kézbevenni és lapozgatni olvasgatni!Főleg,ha jó könyv:)

2012. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Készíts egy hasonló videót és küldd el neki :

http://www.youtube.com/watch?v=G7vVtxu9Vnk&feature=related

2012. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

*´¨)

¸.´¸.*´¨) ¸.*¨)

(¸.´ (¸.'*Hello!*´¨)

¸.´¸.*´¨) ¸.*¨)

(¸.´ (¸.'*

2012. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Ez a videó nagyon szívbemarkoló a zene miatt basszus,tudjátok soha nem sírtam soha senki miatt de ez a volt barátnő kihozta belőlem és azóta nagyon könnyen elérzékenyülök :'(


Talán azért mert volt az életemben egy tragédia amit soha nem tártam fel :(


És múltkor a Cobra 11-et néztem,a vége romantikus volt és sírtam és a lányra gondoltam,áhh nem tudom mit érzek ki iránt,ez pokol :(

2012. márc. 6. 13:37
 16/20 anonim ***** válasza:

A pokol az emberi lény tehetetlensége.

Te nem vagy tehetetlen, de szerintem ,nem rajtad múlik, hogy nem vagytok együtt a lánnyal, szerintem egy szavába kerülne és ugranál.

Viszont ,ha így van , akkor ő meg sem érdemel téged.

2012. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Te olyan hülye vagy, hogy légyszíves ne hozz létre utódokat.
2012. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Talán azért mert volt az életemben egy tragédia amit soha nem tártam fel .

Hát , ha gondolod ide leírhatod nevek, helyszín nélkül , ha itt kiadod magadból megkönnyebbülsz. Én Meghallgatlak (olvaslak).

2012. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok , össze van törve lelkileg.


Nem ismeritek a nőket? Ez a kedvenc hobbijuk.

Olvastátok a szép remények című könyvet :

Charles Dickens: Szép remények

Ajánlom figyelmetekbe , filmben is fent van Ncore-on

2012. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Hát inkább nem mesélném,nagyjából annyi,hogy közeli legjobb barátnőm sajnos eltávozott :'(

De nem szeretném hánytorgatni mert csak nekem lesz rossz.Ennek már 6 éve úgyhogy valamennyit apadt a fájdalom a lelkemben.

Ő valóban csak barátnő volt semmi kapcsolat.

És a volt barátnőmbe őt látom,ez a lényeg.És ezért bármit megtennék érte,de ő ezt nem tudja és nem is szeretném elmondani neki

2012. márc. 6. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!