Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tényleg létezik örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg létezik örök szerelem?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves vagyok. Egy jó ideje (4 év) szerelmes vagyok egy lányba... voltak barátnőim hosszabb-rövidebb ideig, de végül mindig ennél az egynél lyukadtam ki. Sosem jártunk, még csak egy csók sem volt közöttünk, viszont nagyon szoros barátság köt össze bennünket. Bevallottam neki anno, hogy mit érzek iránta. Kissé aggaszt, hogy mindig őt fogom keresni a leendő lányokban, vagy hogy ez a tendencia marad még huzamos ideig (mm. hogy visszatérek hozzá).


A csillagjegyem oroszlán. Eléggé ragaszkodó típus vagyok. Ez pedig biztos vagyok benne, hogy több a barátságnál, jóval több.


Ő nem akar tőlem semmit, van barátja. Talán régebben szeretett volna, de nem úgy jöttek a dolgok. (mint említettem: nekem is voltak barátnőim)


2012. febr. 29. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2012. febr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem szerelem, hanem plátói vágyódás. Mivel nem vagytok együtt, ezért az élet úgyis külön fog titeket szakítani. Egyébként ha összejönnél vele tarthatna örökké.
2012. febr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem :(
2012. febr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nagyon nagy átlagban egyetlen szerelem sem tart örökké, szerencsés az a pár, ahol ez az időszak sokáig tart, és utána kölcsönös szeretetbe megy át, persze ezek után fel lehet melegíteni a dolgot.


A te esetedben, szerintem lesz egy olyan lány, aki majd elfelejteti veled a jelenlegi ábrándot.

2012. febr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 lila nyuszi ***** válasza:
90%
Igen, csak ritka.
2012. febr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Létezik. Persze csak annak, aki nem úgy áll hozzá, hogy nem létezik.

Vagy tudatosan megpróbálod kiverni a fejedből és keresni mást, vagy reménykedsz, hogy egyszer majd összehoz titeket az élet.

2012. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából én egy nagyon nyitott ember vagyok és próbálom az igazi emberi értékeket nézni, meglátni a jót minden napban. (pl. ma is milyen szépen sütött a Nap) Ismerkedek új emberekkel, lányokkal is természetesen, de mint ahogyan említettem... Sosem megy ki a fejemből igazán, mindig úgy érzem, hogy meghalnék érte és a másvilágról óvnám akár, csak legyen boldog és egészséges örökké..
2012. márc. 1. 20:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, kémiailag nem lehetséges, max egy idő után szeretet lesz belőle, de messze nem olyan erős mint pl a gyerekeid és a szüleid iránt.
2012. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

19:23:

Akkor aki mégiscsak szerelmesnek vallja magát 20-30 év után is, az elmebeteg vagy hazudik? Vagy te tévedsz?

2012. márc. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok buta ember, mégis úgy érzem, hogy akár az életemet is feladnám Érte. Furcsa, de szerintem ez szerelem.
2012. márc. 8. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!