Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akivel nagyon jó barátok vagyunk, és nagyon sokat szoktunk beszélgetni, meg viccet szokott mondani, meg ilyenek. Kezdtem egy kicsit többet érezni, mint barátság, mert kicsit úgy éreztem, hogy tetszek neki, de kiderült, hogy neki egy másik lány tetszik, de ő nem tetszik annak a lánynak. A többiek szerint nagyon kedvel, mint barátot, de kezdem azt hinni, hogy utál engem... Nem vagyok túl jó sportoló, ezért ha tesiórán valamit rosszul csinálok, akkor elkezd velem ordibálni. Meg elmond nekem minden hülyeséget, hogy mi történt vele, meg melyik fiú kivel verekedett, amit én figyelmesen végighallgatok, de ha én akarok neki mondani valamit, akkor rám se figyel. Miért csinálja ezt?
2012. márc. 6. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük, így nem is tudhatjuk. Javaslom, hogy kérdezd meg őt.
2012. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nos, az elején komolyan azt hittem, leírod az élettörténetemet. ugyan ez a szitu állt fenn nálam. haverok voltunk, majd a beszélgetéseink állandóan flörtbe csaptak át, majd egy lelkizős beszélgetés során, amikor már majdnem elszántam magam, h rámozduljak, elsírta nekem a bánatát, miszerint reménytelenül próbálkozik az egyik osztálytársunknál, az mindig lekoptatja, e ha egy buliban összejön egy csajjal, a lány kiakad, és megsértődik. ezek után inkább nem mozdultam a srácra, amúgy sem jó rosszban lenni az osztály királynőjével, ha esetleg kiderülne. ennek ellenére egy házibuliban együtt aludtunk, ami nem is lett volna gáz, mert az osztályunkban ez teljesen normális, de egész este iszonyat cuki volt velem, és minden óhajomra ugrott, meg féltékenykedett, amikor egy másik srácról kezdtem beszélgetni a haverokkal. szóval elvileg "aludtunk" aminek bizony kavarás lett a vége, és a következő buliban ez megismétlődött. ezek után nem nagyon tartottuk a jó viszonyunkat, egy bulitól eltekintve, amikor korábban eljöttem, és írt egy aggódó sms-t, meg szalagavató után, amikor egymás kezét fogva mentünk egy kocsmát keresni, ami még nyitva van. azóta nagyon megromlott a kapcsolatunk, alig beszélünk egymással, azt is csak akkor, ha kis társasággal vagyunk. egyébként nem nagyon tudom hova tenni a helyzetet, mert néha elhív kocsmázni nagyobb társasággal, de ott is mellettem ül, és közben más csajokat fűz. kicsit bunkó dolog a múltunkra nézve.

Szóval ebből a hosszú történetből azt szerettem volna kihozni, hogy ha kíváncsi vagy, hogy érdekled-e, mint lány, kezdj el egy másik srácról beszélni. lehetőleg ne az osztályból, hanem egy fiktív srácot, vagy menj el bulizni és kicsit színesítsd ki a storyt, amikor elmeséled neki. és ha nem hallgat meg, szólj rá, h mi van, nem figyelsz? az meg, ha sportolás közben kiabál veled, pasi mivoltjából fakad. számukra egy sportmérkőzés egyenlő egy háborúval, és nagyon idegesek ilyenkor. nem kell felvenni. nem rád vonatkozik, csak egyszerűen egy f@sz. ha meg nem hallgatja meg a te dolgaidat, az is azzal magyarázható, hogy egy hólyag, és csak magával törődik. pasiból van, ilyennek kell elfogadni. mi csajok sajnos hajlamosak vagyunk az ilyen barmokhoz vonzódni. nincs ezzel semmi baj. ha pedig elmeséled neki a pasis történetedet, biztosan felkelti a figyelmét, csak ne túlozz nagyon, mert akkor elveszti hitelességét. a pasiknak a kapós csajok kellenek, mert ott van kihívás, és a te srácod, úgy veszem, komolyan veszi a harcot, szóval csak okosan! Sok sikert! (ja, és bocsi a hosszú válaszért)

18/L

2012. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy nem egy köcsög fiúról van szó, hanem egy nagyon kedves, érzékeny fiúról, aki még azon is képes sírni, ha négyest kap. Ő is olyan stréber szerűség, mint én, és nagyon barátságos, ezért furcsálltam, hogy így viselkedik velem mostanában. Előtte nem volt ilyen... Bulizni nem nagyon mennék, mert még a sulidiszkóban se marad soha. Tavaly meg azt mondta, hogyha én maradok farsangon a diszkóban, akkor ő nem. Már akkor is volt néhány furcsa mondata, amit kicsit sem értettem...
2012. márc. 6. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!