Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legszebb bok amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legszebb bok amit mondtak nekte csajok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Ez a legtökéletesebb segg, amit egész életemben valaha is láttam."

:D

2012. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Kulináris vitézségedet,csak kecsességed múlhatja fölül és ama csodás érzékiség ,ami belőled fakad...
2012. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"B*szki ez nem fér be"
2012. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"Csodálatos vagy minden értelemben!"
2012. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De aranyos a nyuszifogad:D
2012. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Shai-Hulud ***** válasza:
Nekem nem szoktak csajok bókot mondani... :-(
2012. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
túl vékony a combod!( XD )/ de szép és kicsi kezed van! (ez azért szép bók, mert 178 cm vagyok, és örülök, h valaki észrevette, hogy ugyanakkora kezem van, mint egy 160 cm-s lánynak. és hogy még észrevette hogy szép is!) Hát e kettő között vacillálok. Én nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én azoknak a bókoknak örülök a legjobban, amik olyanokat dícsérnek rajtam, amik nem átlagosak. Pl szép alakja, meg jó segge van a fél világnak. Ha azt dícsérik rajtam, mit érek vele??? Rajtam kívül még vagy 2 milliárd nőnek. De szép keze, aaaz nagyon kevés nőnek van! Érdemes megfigyelni!
2012. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hééé, hadd örüljek már annak, hogy valaki (sok valaki) azt mondta, hogy jó a seggem! :D Nem érdekel, hogy sok más nőnek is az, nekem igenis nagyon tetszett ez a bók. :D


Speciál engem a kezes dolog hagyna hidegen, mégis, neked ez tetszik. :D

2012. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja télleg, a kezes történetről jut eszembe, hogy nekem is rosseb jól esett, mikor azt mondta egy ötcsillagos pasi, hogy nagyon szép, nőies kézfejem van.. :)
2012. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

idézem: jöszz wc-re?

miért?

mert mély a torkom.

2012. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!