Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszalasztottam egy lehetősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszalasztottam egy lehetőséget? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szóval a szitu a következő volt: én álltam a buszon, a srác a mellettem lévő kettes helynél ült egyedül. Az utazásunk vége felé ő tüsszentett, majd nagyban elkezdett zsepit keresni. Vagy nem talált, vagy direkt nem akart találni, a lényeg, h tőlem kért. Én mondtam, h megnézem van-e nálam (bár tudtam h van, de vmit mondanom kellett hirtelen, mert kicsit zavarba jöttem). Szóval adtam neki, megköszönte, majd még hozzátette, h mindig otthon hagyja vmijét, egyszer a fejét fogja. Erre én annyit reagáltam közben mosolyogva, h áhh, biztos nem. Ha egy kicsit kommunikatívabb vagyok, akkor kialakulhatott volna egy kicsivel több beszélgetés? A srác szerintem beszélt még volna velem, csak én elég gyorsan lepattintottam. Nekem amúgy szimpatikus volt a srác, rá-rápillantottam néha még ez a kis jelenet előtt is. Tudom, h elég kevés az esély h újból összefutunk, v megismerne-e egyáltalán, de a hibákból tanul az ember. :) Külső szemlélőként ki mit gondol? Normális válaszokat légyszi!
2012. márc. 6. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát...leülhettél volna mellé, hogy tovább beszélgessetek
2012. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha így történt ahogy leírtad akkor elszalasztottál egy ismerkedést:(
2012. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne kicsit több tapasztalatod, lazábban is lereagálhattad volna. Majd lesz. Sokat nem vesztettél.
2012. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utólag okosabb vagyok én is. :) Leülni tényleg leülhettem volna mellé, de kicsit hülyén vette volna ki magát, mivel végig mellette álltam, aztán meg leülök mellé? Vagy nem?

És tényleg úgy történt, ahogy leírtam.

Igen, valóban nincs sok tapasztalatom, ezért is jöttem zavarba.

2012. márc. 6. 22:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Jobb ez így, még elkaptad volna tőle.
2012. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem volt náthás, csak szimplán tüsszentett. :D
2012. márc. 6. 22:49
 7/10 anonim ***** válasza:

1. kérdés: Igen.

2. kérdés: Nekem úgy tűnik, hogy elszalasztottál egy lehetőséget.


Ez van, tapasztalatnak jó volt.

2012. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én valahogy nem tudom elképzelni,hogy bármilyen beszélgetés után is a srác kért volna tőled telószámot :/

Manapság ez ritkaságnak számít.

2012. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne rágd magad, lehet van barátnője, avagy felesége és 2 gyereke.
2012. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tuti, h nincs se felesége, se 2 gyereke, mert ahhoz azért egy kicsit fiatal. :)


Köszi a válaszokat!

2012. márc. 8. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!