Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes erőltetni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes erőltetni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz :S Történet a következő:


Valentin nap barátnőm közölte velem,hogy ő már nem szeret úgy mint régen,nem szerelmes belém,és van egy srác (a legjobb barátja) aki iránt elkezdett többet érezni mint barátság...

Összepakoltam,hogy másnap hazajövök. Haza is jöttem,1 hétig rinyált,hogy nem úgy gondolta és béküljünk ki,én nem engedtem.

Rá 1 hétre kb, csörög a telefonom,hogy itt van a buszmegbe be tudok-e menni érte (kb 350km van köztünk), persze bementem. Egész nap veszekedtünk szinte,estére lehiggadtak a dolgok,rohadt jó szex + átdumáltuk a dolgokat,hogy talán mégis tudnánk folytatni...

Visszamentem hozzá, együtt voltunk még 3 napot,semmit nem foglalkozott velem,nem változott semmi,szakítottunk ismét...

Azóta 1.5 hét telt el,nem tudom miért felhívtuk egymást,közölte,hogy ő az azzal a gyerekkel smárolt azóta,mert ideges volt rám,hogy másoknak elmeséltem,hogy egy másik gyerek miatt elhagyott...és állítólag ez nem megcsalás,mert már nem jártunk.


Na és innen elszabadultak a dolgok....átmentem kutyába,amit világ életemben nem gondoltam volna magamról.Rájöttem mennyire baxott fontos nekem ez a csaj,és képes lettem volna neki ezt is megbocsájtani,szinte könyörögtem neki,hogy jöjjön vissza hozzám. Erre folyamatosan napokat,időt kér,hogy átgondolja....aminek nem lesz a vége,mert ha szeretne visszajönne. Hozzátartozik,hogy a gyerekkel azóta sem jött össze...de hozzám sem úgy néz ki mint aki vissza akarna jönni...


Hagyjam elmenni,vagy próbálkozzak még? Én csesztem el az egészet?


2012. márc. 7. 09:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az lenne a helyes,csak ragaszkodok is még hozzá és kvára nem akarok egyedül maradni :/
2012. márc. 7. 12:28
 12/12 anonim ***** válasza:

Egó. Látod, elengedted mikor elmondta mi a helyzet, nagyon helyesen. Te hagytad ott és nem ő. Aztán visszadumálja magát hozzád, jó a szex meg minden, van még jövőtök, erre smárol valaki mással és ilyenkor érzed azt, hogy neked Ő kell...

Ez egó, egyszerűen megalázó, hogy másik hím van a képben és ezzel azt sugallja, hogy nem vagy jó neki, és most képes vagy megalázkodni csak hogy kelljél neki. Tudom eléggé kellemetlen dolog, de gondolkodj el ezen.

2012. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!