Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytatnátok a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1.5 éve vagyunk együtt, ő 15 én 18.

Minden rendben ment,bár volt pár korkülönbségből adódó probléma,úgy gondoltuk,hogy annyira szeretjük egymást,hogy nincs akadály,mindent megoldunk.

Aztán történt,hogy leraktam a jogsit,valentin nap,mondom milyen tökéletes nap a mai, 1 hét után utazok le hozzá milyen jó lesz minden...aha...

Aznap este közölte velem,hogy ő már nem szeret úgy mint régen,elhidegülni érzi a kapcsolatot,és már nem szerelmes. Amúgy meg van egy srác aki iránt kezd érezni valamit (egyszer rajtakaptam,hogy azzal a gyerekkel beszélget FBn,akkor arra hivatkozott,hogy a legjobb barátja).

Na nekem sem kellett több, hazamentem,nem beszéltem vele 1 hétig,de ő minden nap irkált,hogy megbánta,és imád stb stb.1 hét múlva megjelent nálam....nekem esett,brutális jó szex, megint kezd bonyolódni minden....


Én nem tudom elfelejteni amit csinált/mondott, ő nem tudja elfelejteni,hogy én miket vágtam a fejéhez amikor ezt csinálta,és nem akarja minden nap visszahallani ezeket a dolgokat...


Kicsit se veled se nélküled kapcsolatnak tünik....nekem is ő az első, én is neki, nem érzem már magam szerelmesnek ha lenne más már rég lezártam volna a kapcsolatot,de félek az egyedül léttől. Sokat dumáltunk erről,de nem tudjuk mi legyen,szeretjük egymást,de mindketten úgy gondoljuk,hogy hosszútávon jobb lenne már most külön válni...


Bocsi,hogy hosszú lett. Ti mit csinálnátok?


2012. febr. 27. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én biztos lezárnám ezt a kapcsolatot,ha már ki is jelentette,hogy nem szerelmes beléd.Ennek már semmi értelme.
2012. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dobnám a francba! Nem elég érett ő még agyban hozzád, még ha testben úgy is tűnik! Lehet később még jobban megszívat ha folytatod vele!
2012. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom szánalmas vagyok,de félek az egyedül léttől...nem akarok megint egész nap a szobámban dögleni aztán nézegetni,hogy mikor lesz már kapcsolatban és ki dugja,aztán fogni a fejem...
2012. febr. 27. 11:26
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor dobod és újra beveted magad a nők közé:S én annó állandóan randiztam sajnáltam, hogy nincs partnerem de nem estem neki az első embernek csak mert féltem a magánytól:P Ű(pedig volt aki az első randin kérte meg a kezem, most mentem volna hozzá, hogy jaj félek egyedül lenni :D)és most van egy tökéletes 3 éves kapcsolatom és menyasszony lettem:)
2012. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
olyan alapon akkor se legyetek együtt, hogy "nincs épp más". miért lennél egyedül? ismerkedj, és simán összejöhetsz egy hozzád való lánnyal.
2012. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja még valami volt egy fiú akivel sokáig randizgattam ő már belém is szeretett,de én nem éreztem aztb a pluszt ami kell most ő boldog egy másik csajjal szóval ha szakítasz vele biztos, hogy talál olyas valakit aki a lelkitársa lesz
2012. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ugyanaz van velem is:(
2012. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most még békésen el tudtok válni. Én 10+ év után szakítottam és nagyon élveztem a "magányt".
2012. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rakás szánalom vagy, ha úgy érzed, h 18 évesen nem találsz más, esetleg jobb csajt, mint az ominózus "barátnőd". Már bocs az őszinteségért, pontozz le, de attól még nem leszel menőbb f*szi!
2012. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Voltam már hasonló helyzetben, szerintem mindenkinek az lenne a legjobb, ha szakítanátok. Nem szabad attól félni, hogy egyedül maradsz. Persze, lehet, hogy néhány hétig vagy hónapig nem lesz komolyabb kapcsolatod, de addig is koncentrálj a barátaidra, bulizz, ismerkedj, randizz! Valljuk be, ez már nem az igazi, ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

Sok sikert és kitartást! :)

L/16

2012. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!