Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan szemetek az irigy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan szemetek az irigy emberek, ha egy szép és szexi lányról van szó? Hogy tudnám őket leállítani?

Figyelt kérdés
Szép, szexi és túl fűtött és minden jóban benne van, sőt még neki vannak új ötletei. Értem, hogy az embernek zavaró, mert nem sok pasinak jut egy gyönyörű lány aki első héttől mindben benne van. És még neki vannak új ötletei, legutóbb a dupla behatolás és beszervezte a volt pasiját. Az előtt egy lány aki barátnőjét. Miért nem fogják fől a barátaim, hogy ők egyszerűen nem ilyen szerencsések mint én? Miért vádaskodnak és támadják és irigykednek vég nélkül? Hogy tudnám őket leállítani?
2012. márc. 7. 18:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

De a barátnőmet is idegesíti, és hát neki ez még így kellemetlenebb.

És ó csak egy dologgal piszkál, hogy a volt legjobb barátomnak miért meséltem el mindent. Ő az aki szétkürtölte, és ő a legirigyebb.

Nem akarom, hogy ezért menjünk szét a barátnőmmel mert nagyon szeretem és jó vele.

2012. márc. 7. 19:32
 12/12 anonim ***** válasza:
én örülnék ha szétmennétek...ugyis menő vagy, aztán szerzel egy másik jónőt.
2012. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!