Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti kiábrándulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kiábrándulnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nektek egy lány,kezdenétek belézúgni. Nagyon vonzónak,szépnek stb. találjátok. Azonban megtudnátok,hogy a lánynak van egy súlyos betegsége. (Jobb,ha a lány bevallja,vagy jobb,ha hallgat?) Krónikus,gyógyíthatatlan betegség,lehet vele élni. Nemrég betegedett meg a lány,tehát nem vele született.
2012. márc. 5. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ.. Mennyire néz ki jól?
2012. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy ez mikor derül ki! rögtön az ismerkedés elején avagy sem.


Ha rögtön az elején kiderül, és úgy döntök h ebbe nem megyek bele, akkor nem okozok senkinek túl nagy fájdalmat egy "nem-el"


Ha viszont együtt vagyunk pár hete hónapja, és szeretem és kiderül h van valami betegsége gyógyíthatatlan akkor vele maradok mert szeretem...


de gondolom te most valami belső betegségre gondolsz azaz nem külső amit látni lehet...

2012. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi lenne az a betegség? Ha gondolod privátban is megírhatod, érdekel a dolog.

2012. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kívülről nem látható,de épp elég ahhoz,hogy a lánynak nehezebb élete legyen. :)
2012. márc. 5. 20:40
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul ronda.. Így nem szedném fel
2012. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Inkog Nito ***** válasza:
Lehet élni vele.Basszus ez annyi dolog lehet ám..Kicsit specifikusabb legyél ilyenekkel.Amúgy tényleg a betegségtől függ,mert Aids-essel nem fogok kapcsolatba lenni bármennyire is jól néz ki.Vele való kapcsolatom és persze hogy ez mikor derül ki.
2012. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze beteg nővel (tapasztalat).

Van aki igen, ne add fel!

2012. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ábrándulnék ki, hanem megpróbálnám valahogy a lehetőségeket felmérni. Ha a nő amúgy tökéletes a számomra és csak ez az egy a gigszer, nem lenne kiábrándító ok. Viszont tényleg betegségtől függ.
2012. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ém örülnék ha elmondaná, ha bízna bennem. Mondjuk ha aids-es, akkor elkerülném.
2012. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Gergo_30F ***** válasza:

először is el kell mondani, ha úgy érzed kezd komolyra fordulni.

...és nem tudom. az unokaöcsémnél nemrég diagnosztizáltak Chrone-betegséget, nekem a jobb térdem ment tönkre, nem hiszem, hogy ettől rosszabb emberek lennénk. attól függ, hogy milyen betegségről van szó, de azt hiszem belevágnék, és biztos nagyot nőne a szememben, ha lenne olyan őszinte, hogy elmondja nekem.

az élet nehéz, mindig lesz mivel küzdeni, az a fontos, hogy ezt kivel teszem.

2012. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!