Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba akit minden nap látok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ez a fiú olyan, aki nem akar párkapcsolatot senkivel se, mikor be van rúgva néha kavar egy lánnyal aki épp ott van és ennyi. Nos. Egyszer én is pont ott voltam amikor ő be volt rúgva és csókolóztunk de azóta nem nagyon beszélünk, hozzám se szól szinte, pedig nagyon jól elvoltunk. Én többet is el tudok képzelni vele mert amúgy egy nagyon kedves aranyos fiú, csak az a baj hogy buli pia szex a fontos neki nem pedig egy kapcsolat egy normális lánnyal. Mit tennétek a helyembe? Beszélni nem merek erről neki. mert tudom a választ, hogy neki ez nem menne stb. Csak rossz hogy minden nap látom, úgy hogy nem lehet az enyém. Voltatok már ilyen helyzetbe? Mi lett a vége? Szerintetek mit csináljak?
2012. márc. 7. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem is ismered xDDD De azért isteni aranyos, imádnivaló xDDDD

Nem voltam ilyen helyzetben és nem is leszek.

Inkább döglök meg egyedül, magányosan, minhogy ilyen legyek.

2012. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most erre szerinted mit válaszoljak, ami normális??

Te nem akarod azt, amit ő, ő meg nem akar téged. Akkor?

2012. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!