Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza volt a barátomnak, hogy azért szakított velem, mert "túl lassan lehet velem haladni"?

Figyelt kérdés

Mondta, nekem amikor szakítottunk, hogy azért szakított velem, mert beszélgettek a haverjával és arra jutottak, hogy velem lassan lehet haladni.

Azt mondta más lánnyal már régen többre jutott volna mint velem. Szerintetek ez normális? Azért szakítani egy lánnyal mert lassan lehet vele haladni??? 16/L


2012. márc. 7. 20:13
1 2
 11/16 lila nyuszi ***** válasza:
Nem normális.
2012. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
"Unalmas volt és csöpögős" valójában te késztetted arra, hogy szakítson veled, mert nem reagáltál a közeledésére. Ha nem tetszett, akkor hol a gond?!
2012. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért kortól függetlenül, még a normális férfi sem fog "bármeddig" várni.

34 ffi

2012. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj de 1 16 éves, feltételezem szűz lányt, ha nem dugni akar csak a srác akk megvárja
2012. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Én viszonoztam az érzéseit, addig amég át nem ment lányba. Egyrészt végül is jó is, hogy szakítottunk, mert ha ő nem tette volna meg én tettem volna meg. Nem szeretem az olyan fiúkat akik egyenlők egy lánnyal. Akik megnéznénk velem a második hét után egy romantikus vígjátékot, és hatmilliószor elmondja, hogy "szeretlek" egy nap. Nekem elég ha egyszer elmondja, de az igazi legyen! Na mindegy én nem ebbe a személyiségébe szerettem bele akkor, mint ami lett belőle. Szóval végül is örülök, hogy megtette...

Hát már nem azért de 37 vagy hány évesen lehet itt osztani az észt, mert abban a korban már a nők nem szüzek, és már nekik az érzelmek számítanak csak. De szerintem ebben a korban még más is van.

2012. márc. 8. 17:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Kortól függetlenül ismét: igazából csak az érzelmeknek kellene számítani...
2012. márc. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!