Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem ennyire porba tiporta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem ennyire porba tiporta az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nagyon szerettem ezt a fiút, még mindig :S Szakítottunk, van másik bnője, szép nagyon... De az a helyzet, hogy mindenkit szebbnek, jobbnak látok magamtól. Már egyszerűen rossz kimenni az utcára, látni egy olyan lány aki gyönyörű. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ha án is ilyen szép lennék, akkor nem csalt vna meg.. Segítsetek, hogy lehetnék újra a régi? 19/L
2012. márc. 7. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez idővel majd elmúlik. Spontán. Egy nap észreveszed, hogy már nem érdekel ez a fiú és rádöbbensz, hogy nem volt ő hozzád való.

Egyébként meg vedd körbe magad fiúkkal és hagyd, h bókoljanak, és megjön az önbizalom :-) Sok sikert!

2012. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanmár,ne gondold ezt. Azért,mert elhagyott,nem azt jelenti,hogy Te bármivel is kevesebb vagy.

Egyébként normális érzés sajnos,én is ezt éreztem 2 évig,de elmúlt. Mikor szakítottatok?

2012. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fél éve. És sajnos még mindig szeretem. Úgy érzem kevés voltam neki. Bókolgatnak fiúk ami jól esik, csak már nem tudom elhinni
2012. márc. 7. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:

"Már egyszerűen rossz kimenni az utcára..."

Ne izgulj van megoldás: Ne menj ki.

2012. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!