Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek az ilyen fiúkról mint én?

Figyelt kérdés
Csendes vagyok nagyon általában én szoktam hallgatni.Nem vagyok szex mániás(najó egy picit szoktam néha fantáziálni)de nekem nagyon fontos a szerelem.Nem is mennék bele egy szerelem nélküli szexuális kapcsolatba.Őszinte vagyok,nagyon érzékeny vagyok egy fiúhoz képest.Önfeláldozó vagyok(bármit megtennék azokért akiket szeretek).Nagy vágyam,hogy:Egy lánnyal családot alapítsak és az egész életemet velük akarom eltölteni.Nos ezek nem tipikus férfias dolgok és kiváncsi vagyok,hogy mi a véleményetek erről.17f
2012. márc. 7. 22:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sajnos 17 évesen még nem fogsz családod alapítani. És aki nagyon érzékeny, az nagyon törékeny.
2012. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Az a véleményem, hogy majd megváltozol. Későn érő vagy ennyi. Majd később jön meg a tesztoszteron termelésed és kialakulnak a férfias vonások.
2012. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17 évesen nem családra vágytam, hanem egy kalandos vicces srácra, akivel lehet hülyéskedni, de ha komolyságról van szó akkor is lehet rá számitani...akivel megoszthatok bármit, akivel elmehetek biciklizni, akivel jókat nevetek...Sztem a csendesség egy fiúnál nem előny.
2012. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Félre értetted kedves első!nem 17 évesen akarok családot alapítani hanem majd kb.25,30 évesen.ez csak egy nagy vágyam,hogy majd legyen családom.
2012. márc. 7. 22:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Később jön meg sok buta lotyó esze, hogy aranyat ér az ilyen srác... Addig te is tanulsz. Türelem haver!
2012. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bár nem csaj vagyok ,csak ezért írok mert én is ilyen beállítottságú vagyok. De az eddig szerezett tapasztalatok szerint szívni fogsz, ki használják az érzelmeid, beléd törlik a lábukat és még sorolhatnám. Szóval legyél nagypofájú ,bunkó ,tahó ,paraszt mert erre van igény. Jah meg minden érzelem nélkül vág őket gerincre.
2012. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha Komárom/Győrkörnyéki vagy, vagy BP-i, esetleg írj üzit :) 18L
2012. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a többségnek biztos bejössz, de én a család fogalmától is rosszul vagyok 21L
2012. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

várd ki a tökéletes lányt, és minden rendben lesz : )

én személy szerint becsülöm ezt a típust.

nehogy elvakítson a szerelem, és felszínes buta p.csával kezdj, mert az csak neked fog fájni. türelem.


20/L

2012. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen jellem vagyok, mint te kérdező.


Tényleg nem vagyunk keresettek a mai lányok számára sajnos.


Ez van.


22/F

2012. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!