Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha olyan téren tapasztalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha olyan téren tapasztaltabb pasit szeretnék?

Figyelt kérdés
Eddig még nem nagyon volt és egyre jobban kíváncsi vagyok milyen lehet.
2012. márc. 7. 23:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Milyen téren?
2012. márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát.... szex...
2012. márc. 7. 23:49
 3/18 anonim ***** válasza:

ha van pasid, akkor szerintem gáz.

ha nincs akkor irj privit, nem szokott rám panasz lenni, hogy tapasztalatlan lennék.

2012. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Utolsó! LOOOOOL
2012. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Tapasztalt pasit akarsz szexuális téren, mikor te olyan éretlen vagy, hogy egy anonim oldalon nem mered kiírni a szex szót. Ez nekem picit fura.
2012. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Persze, mert csak 13 éves és a pedómacit keresi:D
2012. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ma 00:03


Megtalálta! Rám sem szokott panasz lenni "olyan" téren!

2012. márc. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Amúgy mennyi idős vagy kérdező? Csak azért mert láttam én már olyan 20 éves csajokat is akikről egy egész Mária körmenet sem tudta volna lekönyörögni a bugyit. Aztán meg azzal hencegett hogy: "bebee engem nem dugott meg, pedig nála aludtam.."

Persze pár év múlva már bánta hogy akkor nem állt kötélnek. :)

2012. márc. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
komolyan itt akartok csajt szerezni? marha tapasztaltak lehettek, kis kockák LOL
2012. márc. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23:52-es "kis kocka" vagyok, 35 éves vagyok, és van párom, itt röhög mellettem...., bocs.
2012. márc. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!