Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik a házasságig vártak a szexel és kiderült, hogy nem illenek össze e téren a párjukkal?

Figyelt kérdés
Csak mert folyton ezt a kifogást hallani a házasság előtti szexel szemben ,ellenben konkrét példát alig és meg kell mondjam ,nem is hiszek benne ,hogy két minden téren passzoló ember itt ne illene össze.
2012. márc. 4. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy mi ez az "összeférhetetlenségi" probléma.

De nem a házasság utáni sexel szemben hallod ezt a kifogást?

2012. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
*házasság utáni
2012. márc. 4. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok a szexuális életedben turkálni, ne értsd félre a dolgot.

De a kérdésed alapján ugy gondolom, hogy nem sok ( talán még egy se) kapcsolatod volt eddig ahol lefeküdtél volna a pároddal. Valóban létezik olyan hogy két ember nem illik össze az ágyban, bár minden más téren tökéletesek egymás számára.


Kifogásként valóban hülyeség igy ahogy fogalmaztál, de a szex egy bizonyos életkor alatt meghatározó része minden kapcsolatnak , és nem müködik a "feláldozom magam" hozzáállás , a "jutalmazok-büntetek"(ha azt csinálja a férjem/barátom amit akarok van szex, na nem akkor nincs) mentalitás meg egyenesen visszataszitó. Két egymáshoz nagyon közelálló ember kölcsönösen örömet szerez egymásnak egyenrangú társként, mert mindketten arra vágynak.


Egyébként van személyes tapasztalatom a nem müködö szexre. 3 évig voltam együtt az egyik barátnömmel , és nem tudtam kielégiteni csak néha... egyébként összeházasodtunk volna, több mint valószinü. Aki ilyen házasságot bevállal az szerintem mazohista.


35/F

2012. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!