Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsi a cicim, és ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a cicim, és ezért nagyon kevés az önbizalmam, és úgy érzem h a fiúk észre se vesznek. Mit tehetek? 16/L

Figyelt kérdés

2012. márc. 8. 13:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vááá, de kár, hogy nem vagy idősebb! Imádom a kis mellű lányokat. Ne aggódj, semmi baj nincs a melleiddel. Amúgy is még nőhetnek. A Te korosztályod meg persze, hogy nem vesz észre, ők még megszédülnek két dinnyétől(de "szépen" tudnak azok lógni, Istenem), de később, hidd el, a srácok csak egy éjszakára választanak partnert mell méret alapján Amúgy ez abszolút nem döntő.
2012. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elsővel teljesen :) 17F
2012. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én speciál nem szeretem a túl nagymellű lányokat ;) 16/F
2012. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsi, 13-17 évesen én is sokat bosszankodtam ezen. Idővel majd rájössz, hogy nem a melleddel van gond, hanem hogy nem nyitsz a fiúk felé. 20 éves vagyok, és már tudom, hogy mell alapján csak a p*csfejek választanak barátnőt. Humor, ész, szép/kedves arc, esetleg jó fejnék vagy jó lábak. Valamit mindig kap az ember, amivel kompenzálhatja a ,,hiányosságait."
2012. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Jó ,,fejnék", ezt jól leírtam...:) Kettő az egyben..
2012. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Bizz magadban jobban! Hidd el,h azok a fiúk, akik csak a hatalmas cicikre buknak, meg sem érdemelnek téged! Majd jön egy fiú, aki szeretni fog pici cicikkel is! 16 évesen nekem is miniatűr melleim voltak, mégis volt fiúm, és észrevettek. A lényeg, h milyen a kisugárzásod. Ha jól érzed magad a bőrödben, akk lényegtelen,h mekkora a melltartó méreted! Am meg van időd még,h megnőjjenek,nekem is 21 évesen nőtt 2 kosárméretet! :)

Kitartás és fel a fejjel! :)

2012. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. márc. 8. 14:10
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Érthetö. Szinte minden forumon verik a nyálukat azok a csajok akik "megcsináltatták" a mellüket pedig nem lettek szebbek-jobbak, hogy egy müanyag darab van bennük. A tied meg természetes és biztos nagyon aranyos, kivánatos!
2012. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Prünike, hogyhogy kinőttek 21 évesen? Változtattál étrenden vagy ilyesmi? Hátha még nekem is nő egy kicsit. :D
2012. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha-ha nekem még a formája is változott 23 évesen,és tökre örültem neki!Kerekebbek lettek.

De ettől függetlenül a büdös életben nem leszek elégedett a melleimmel!

Mert a legfontosabb a kisugárzás,és hogy tudd szeretni önmagadat olyan testtel,amilyen van:)

Mellmérettől és formától függetlenül tud az ember szép és nőies lenni:)majd te is rájössz:)

2012. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!