Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nyáron kánikulában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nyáron kánikulában mentetek már el ugy otthonról, hogy csak egyszáll ruha volt rajtatok?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy sem melltartó, sem bugyi.Csak egy kisnyári ruha ?

2012. márc. 9. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, de egyszer biztosan ki akarom próbálni, hogy így megyünk el sétálni valahová a barátommal biztos lenne folytatása:D
2012. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

annyira nem kényelmes ám bugyi nélkül szaladgálni, akármennyire is kiábrándító ezt nektek olvasni..

ettől függetlenül előfordult már h nem vettem fel, igen.

20L

2012. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen. A dzsungel ott lent véd az eső, szél, és a Nap káros hatásaitól. Akkor minek bugyi?


A bimbóm pedig áll, ha meglátok egy jó pasit. És tök szekszi, amikor elmegyek a munkások előtt átlátszó, fehér topban, és kiabálnak rám, hogy hú de jó vagy bébi!

2012. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam kizárt.A fehérnemű alap.Bugyi nélkül aludni sem tudok.
2012. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a melltartó nem fontos, mert vannak nyári felsők, toppok, amik mellrészesek és pótolják a melltartót. viszont szerintem a bugyi az, ami a legkevésbé melegít legyen akár 60 fok... hiigéniai okokból kell hordani.
2012. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
előző vok: szexibb egy bugyi vagy egy tangja mint egy hüvelygyulladás...
2012. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyáron szoktam mászkálni így.
2012. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagy kánikulában mindig így mászkálok.Mert nem szeretem ha izzadt vagyok.
2012. márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak egyszer játszottam meg és utána soha többé!

Én otthon szinte mindig meztelenkedek ha jó idő van de volt hogy átakartam menni a barátnőmhöz 3 utcányira lakik innen így felvettem egy egyberuhát térdig érőt és csak gyors átmentem. Este 8 fele hazaindultam mert jött egy vihar és el akartam kerülni. Ugyanis amikor mentem hazafelé akkor levágtam az utat úgy hogy a vasúti sínek és a garázsok között mentem mert ott gyorsabb volt az út és minél hamarabb haza akartam érni, és pont akkor jött egy nagy szél és a ruhám olyan volt hogy a mellrészig ér tehát nincs vállpántja és ugye a szél befujt alá a szoknya felcsúszott kicsit és a mellrésznél elengedett majd teljesen lecsúszott rólam, egy szál semmibe ott álltam a vasúti síneknél és a garázsok között még jó hogy senki nem vett akkor észre. Azóta soha többé egy lépést nem teszek házon kívül bugyi és melltartó nélkül. 19/L

2012. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat.

Utolsónak üzenem, ez jó kis stori.

2012. márc. 12. 05:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!