Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális érzés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális érzés, vagy teljesen idegen nektek?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy "rá vagyok szokva" a pasikra. Na ezt ne tessék félreérteni, semmi rosszra nem kell gondolni, egyszerűen csak szeretek tetszeni nekik, és attól vagyok boldog, ha kapom a pozitív visszajelzéseket (külső, belső egyaránt). Most is van egy srác, akivel nemrég ismerkedtem meg, és amikor beszélünk, vagy csak levelezünk, mindig annyira boldog vagyok, utána le se lehet törölni az arcomról a vigyort, hihetetlenül erősnek érzem magam, mindenre képes vagyok és mindent szépnek, jónak látok. (Mielőtt valaki azt mondaná, ez szerelem, leszögezem: nem az. Soha nem voltam még az, biztosan észrevenném, ha az lennék és őt még amúgy is csak néhány hete ismerem, teljesen logikátlan a feltevés tehát.)

Viszont amikor nem beszélünk, nincs kontakt egyáltalán, akkor nagyon üresnek érzem magam, nem vagyok képes semmire, úgy eluralkodik rajtam a kedvtelenség, hogy az már fáj. Bizonytalan leszek, eszembe jut, hogy valószínűleg nem is gondol rám, és akarom, hogy keressen, kapjak valami visszajelzést. Aztán amikor újra találkozom vele, beszélünk, megint megkapom az "adagomat", ez kitart 1, legfeljebb két napig és olyankor nincs nálam boldogabb, aktívabb. Most viszont nem beszéltem vele vagy 3 napja, szóval nincs kedvem semmihez, nem érzek magamban erőt arra sem, hogy kimozduljak, pedig sokkal könnyebb ez olyankor, amikor még tart a hatás. Hát normális ez? És nem ez az első eset, mindig így járok. Mi a fenét tehetnék, és mitől lehet ez? Meg egyáltalán mi ez?



2012. márc. 9. 16:14
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Nem is szakértő véleménye érdekel, hanem egy bennfentesé, aki jelen esetben te vagy. :)


De pont ezt akarom elérni, hogy elhívjon valahova, biztosan akkor már nem játszanám a "hideget". Tudod mit? Igazad van, igenis fogok kezdeményezni nála. De nem akarok nyomulni semmiképp, tehát mértékkel. Szerinted mi még az elfogadható egy lánytól kezdeményezés - címszóval? Mi az, ami nem túlzás, amit te is szívesen vennél egy olyan lánytól, akit nemrég ismertél meg, de érdekel?

2012. márc. 9. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!