Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszek mindent ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszek mindent ennyire komolyan?

Figyelt kérdés

Nem tudok csak úgy diszkóban flörtölni és esetlegesen csókolózni egy fiúval, aki tetszene, mert nem akarnám átverni, ha ő többet szeretne. ( Tudatában vagyok, hogy nem akarna ő sem többet.)

L20


2012. márc. 9. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert normális,tökéletes,rendes lány vagy.


Ezeket akartad olvasni ugye?

2012. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem! Messze nem.

Tanácsot szeretnék, hogyan engedjem el magam.

2012. márc. 9. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Igyál alkoholt basz.d meg.
2012. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2-3 zombie koktél feloldja a gátlásokat :)
2012. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz róla, h nem vagy valami partyarc... Szerintem keress más helyet, ahol társaságban vagy, de el is tudood engedni magad.
2012. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, NEM,NEM AKAR TÖBBET. A diszkóban ismerkedö (föleg idegennel csókolózó emberek 99.9%-a egy laza egyéjszakás kalandot akar. Ha neked bejön akk ne aggódj semmin, ha nem akkor ismerkedj normális helyen.


35/F

2012. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves 35/F(asz) amit leírtál azzal a kérdező is tisztában van.
2012. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves 21:49 , mivel kulturember vagyok nem hozom szóba, hogy a legutolsó akit felszedtem 8 haverommal egyött egy diszkóban az a nönemüági felmenö rokonod volt . Majd ha bunkó leszek akkor te is megengedheted magadnak.
2012. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Helyesírásod alapjánt nem kultúr ember vagy, hanem egy vidéki tahó.
2012. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

*


alapján

2012. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!