Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent elrontottam, ezután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent elrontottam, ezután már nem fog komolyan venni? Csak kihasznált?

Figyelt kérdés
A szóban forgó srácot kb. 2 éve ismerem. Találkozgattunk, jól elbeszélgettünk, egész mennyíltunk egymásnak, kisebb-nagyobb szívességeket megtettünk a másiknak. Többször is majdnem történtek köztüank dolgok, de aztán mégsem, mert engem komolyan érdekelt ez a srác, és azt akartam, hogy komolyan vegyen, ezért nem mentem bele semmibe. Továbbá egy nagyon fájdalmas szerelemmel is küszködtem, és nem akartam, hogy csak menekülési útvonal legyen a srác. Most a fájdalmas szerelemnek vége, a sztorit egyébként egész jól ismerte a srác, tudta, hogy mennyire szenvedtem. A múlt héten, engem is meglepett, de megtörtént köztünk a dolog. Most már tudom, hogy a srác előre így tervezte az estét,és én belesétáltam a csapdájába. Engem tényleg érdekelt, és a nagy szerelem óta az első ilyen, nem bírom elhinni, hogy kihasznált.
2009. szept. 20. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Miert hasznalt ki?Lehet,hogy ez csak a kezdete egy szep szerelemnek.
2009. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval.Azóta felhívott?MIkor történt ez?
2009. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lazulj le kicsit.

Jól esett együtt lenni vele?

Majd meglátjátok mit dob a gép, nem lehet mindent előre tudni. Sodródj! Egy fájdalmas szerelem után azt kell, nem kell mindig gondolkodni meg tervezni, meg agyalni.

2009. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretek vele lenni, jól megértettük egymást mindig is, az együttlét is kellemes volt. De...amikor elváltunk, meg sem csókolt, és nem volt meg az az érzésem, hogy akar engem hosszú távra. Azóta nem keresett.

Ha ő átvert, az nagyon fájna. Az előző kapcsolatomról nagyon sokat tud, egy részét vele beszéltem meg, tudja, hogy mennyire szenvedtem. Amikor még másba voltam szerelmes, ő már akkor is tetszett, és tudtam, hogy vele jók lehetnénk együtt, ha képes leszek lezárni a másikat. Ő egyfajta reménysugár volt nekem, hogy várhatnak még rám szép dolgok a sok rossz után. Ezért fájna annyira rettenetesen, ha nem kellenék neki.

Nem keres, nem tudom, mit tegyek.

2009. szept. 21. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
de hány nap telt el azóta,h nem keresett?
2009. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

már 3 nap :'(

Ha tényleh akar valamit, mér keresnie kellett volna, nem?

2009. szept. 21. 23:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy nem volt elég jó neki és épp akkor ábrándult ki belőled, bár nem hiszem, ha igen akkor nagyon rámegy a testi dolgokra, te viszont biztos h túl sokat görcsölsz viszont marha keveset kezdeményezel. Pl ahelyett h itt eszed a kefét már rég felhívhattad volna pl te őt, mert lehet h kb ő is azon agyal 3 napja h akkor most hogyan tovább.

Szóval ezt vele kéne megbeszélni. utálom mikor valakibe ennyre kevés kommunikációs készség szorul!

2009. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utolsó:igen, valóban marha sokat görcsölök, erre rátapintottál. Azt komolyan gondolod, hogy talán nem volt neki elégjó,és ezért nem keres??? Az durva lenne.... Létezik ilyen? :O Akkor talán jobb is, ha ennyi.

Én azért nem keresem, mert ilyenkor a pasinak kéne jelentkeznie, nem?

2009. szept. 23. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!