Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha egy lány magával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy lány magával szemben maximalista?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lila nyuszi ***** válasza:
37%

Ahhoz képest elégé le lettem tegnap b.szba a szilikonciciim miatt...


20/N

2012. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ne így legyél maximalista (bár attól szép szilikoncicid lehet:)) hanem magadbol próbálj a lehető legjobbat kihozni " besegítés" nélkül:)
2012. márc. 9. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincsen legjobb. Maximalista ember sosem lesz elégedett önmagával, mert mindig a "jobb"at fogja hajszolni. Persze valamilyen szinten ez rendben van, az elégedetlenségünk visz előre, ezáltal fejlődünk, de mindig, minden állapotnál lesz "jobb". :)
2012. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nyilván:) de szerintem ez alapjába véve jo felfogás:)

külső ill belső téren:)

2012. márc. 9. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Kell egyfajta maximalizmus nem tagadom. De a tipikus maximalista emberek nem boldogok. Folyton jobbat és jobbat akarnak, sosem lehetnek elégedettek. Ez engem kiborítana. Én szeretem magam úgy ahogy vagyok, nem akarok jobb lenni. Ha valami nem tetszik változtatok rajta. De kell hogy legyen mindenkiben egy elfogadás önmaga iránt. És nem folyton csak hajtani a cél felé. Néha kell pihenni.
2012. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha pénze is van belőle,akkor nem baj.
2012. márc. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem jó, nem tudja elengedni magát, nem képes normális nemi életre.


20/L

2012. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az jó ha valaki törekvő és céltudatos, de az már hátrányos ha teljesítménykényszeres vagy perfekcionista.


Remélem ezt a kérdést sikerült 100%-osan megválaszolni.

2012. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!