Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le? Semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le? Semmit nem akarok tőle, de megbántani nem szeretném.

Figyelt kérdés
Pár hete voltam bálban, ahol megismerkedtem egy sráccal. Felkért táncolni és persze táncoltunk, de én ott mindenkivel elmentem táncolni, mert erről szól a bál. Azóta facebookon állandóan írogat nekem, már eljutott odáig, hogy találkozni akar. Semmit nem akarok tőle. Külsőre sem tetszik egyáltalán, de amúgy sem tudok most párkapcsolatba kezdeni, nem lenne rá időm. Mit mondjak neki? Lehet fontos infó, de egy régi osztálytársam barátja, azért is volt ott a bálon.
2012. márc. 5. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a legtisztességesebb, ha megmondod neki egyenesen, hogy nem akarsz vele találkozni. Ennyi. Jobb az őszinteség, mint a hitegetés. Ha ezen megbántódik, az ő baja.
2012. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit-hogyan mondasz neki, így is úgy is rosszul fog neki esni. Akkor inkább legyél vele őszinte.
2012. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, mondd meg az igazat, udvariasan, aztán meg tiltsd le. Ha nem látod, hoyg ír, akkor nem kel válaszolnod, s azt ő i smeg fogja érteni
2012. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd hogy: Sajnos most nem tudsz vele találkozni, mert ez most egy olyan időszak az életedben amikor saját magaddal szeretnél foglalkozni és a karriereddel/tanulással, és most nem szeretnél párkapcsolatba bonyolodni.
2012. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legjobb az őszinteség. Meg kell mondanod neki még az elején, hogy nem szeretnél tőle semmit. Ne mondd azt,hogy még megbeszéljük, meg majd később, ne hitegesd, ő is annál nagyobbat fog koppani. Jobb tisztázni az elején, ígyis-úgyis rosszul fog esni neki.
2012. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg egyenesen hogy sajnos nem tudod viszonozni a közeledését, ugyanakkor hangsúlyozd, hogy ettől függetlenül jól esett a bókja :)

valami ilyesmit:

"kedves xy. Őszinte leszek veled. Nagyon köszönöm és igazán jól esik az irántam tanúsított figyelmességed és közeledésed, és én vagyok a legjobban lesújtva, de sajnos nem viszonozhatom. De azért tudd, hogy örültem annak, hogy érdeklődést mutattál irántam, viszont teéged sem akarlak becsapni. Ezt azért mondom hogy tudd mi a helyzet.


Ezzel világos lesz neki, hogy nálad nincs esélye, de mégis jól érezheti magát, hogy örömet szerzett neked, mert ez volt a célja. És ezzel lehetővé teszed számára, hogy később másnál is merjen próbálkozni, egyszer úgyis bejön majd neki.


33/N

2012. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!