Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj hogy nem kellek senkinek se?

Figyelt kérdés

Nem nagyon próbálkoztam a csajoknál de akinél próbálkoztam az mind lekoptatott.

Most tetszik egy lány de bármit csinálok, még arra se ad lehetőséget hogy beszéljek vele, alig látom és ha elballagok akkor lehet hogy nem is látom többé :((


Nem hiszem hogy csúnya lennék. Abból következtetek erre hogy 1-2 hónapja a discoba váratlanul odajött hozzám 2 lány táncolni. Lehet hogy csak unatkoztak, lehet hogy csak kavarni szerettek volna valakivel, nem tudom, engem már akkor is a fent említett lány érdekelt.

Nem vagyok igénytelen se.

Igényes is vagyok.


2012. márc. 10. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten biztos hibás vagy, de ilyen elkorcsosult a társadalom és a női izlés, úgyhogy ha értelmes vagy ne számíts túl sok jóra.
2012. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Túl sokat agyalsz az a bajod neked is!


Én is ilyen vagyok és megfigyeltem, hogy azok az ostobák, akik ész nélkül megcsinálnak akármilyen marhaságot sosem maradnak p.nci nélkül.

2012. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Képet!
2012. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hány csajnál próbálkoztál. Ha 2-nél, akkor az a hiba, h nem próbálkoztál eleget. Ha 50-nél, akkor csúnya vagy.
2012. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Képet nem küldök.

Nem 2 lánynál próbálkoztam hanem 4-5nél :D

2012. márc. 10. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!