Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nem teszitek kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nem teszitek kicsit magasra a lécet?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam itt azt hogy a nagyon szép lányok helyett inkább a "szolidabb helyeske"-típust részesítitek előnyben merthogy megbízhatóbbnak "tűnik". Ez egyrészt iszonyatosan nagy baromság, mert attól hogy valaki szép és sok mindenkinek tetszik nem fog mindegyikkel össze állni, és attól mert valaki átlagosabb külsejű lehet hogy az első adandó alkalommal megcsal..de ezt nyilván nem kell magyarázni..De elég gusztustalannak tartom ezt a dolgot, hogy a fiúk itt nyafognak hogy a lányoknak milyen elvárásaik vannak, de magukba nézni ...na az nem megy.

Tehát ez alapján egy lány legyen külsőre szép arcú, legyen melle azért , de ne szilikon mert az fujj , segge is legyen meg az persze fontosabb is mint a mell, ne legyen narancsbőrös mert az igénytelen (igen ilyet is olvastam),hosszú haja legyen mert az nőies viszont ne legyen bevarrt mert az undorító, öltözzön szexisen de azért ne legyen túl kihivó....stb stb stb

ja és persze belsőre is legyen művelt, okos ,tanult, tudjon főzni, legyen szexmániás, ne beszéljen túl sokat de az se jó ha nem sokat beszél...


Nem azt mondom hogy a lányoknak nincsenek ugyanilyen abszurd elvárásaik...Csak a fiúk annyira nagyon tudnak ezen siránkozni , de az fel se tűnik nekik hogy ők még rosszabbak!!!És az a legszánalmasabb hogy egy otthon kockulós unalmas fiú is úgy tud kritizálni egy nőt mintha legalább úgy nézne ki mint brad pitt és olyan intelligens lenne mint einstein...



2012. márc. 10. 13:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts. Most kiemeltél pár ilyen extrémebb példát, és ezen nyavalyogsz, mennyivel vagy jobb mint ezek a fiúk?


Szerintem nem nagy elvárás az, hogy egy lány legyen "átlagosan szép", és emellett még legyen értelmes, megbízható és normális. Szerintem normális férfiaknak ennyi az elvárása, nincs benne ilyen marhaság, hogy szexmánia meg tökéletes segg.

2012. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts.
2012. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Az élet más mint a fórum.

Én nem vagyok egy nádszál alkat és mennyi lány nyavalyog itt, hogy kövér nem talál magának pasit! Persze a vékony lányok, azok minden ujjukra egy férfit találnak...


Nos, nekem ebből sosem volt gondom. Én mindig találtam magamnak barátot, ha akartam ha nem. Olyan srác is érdeklődött irántam, aki kereken megmondta, hogy 60 kg fölött szóba sem áll lányokkal... muhaha.


Ezt most nem dicsekvésnek szántam, csak mint példaaként felemlítettem, hogy ennyit a fórumokról.


Az életben a fiúk max. csak elméletben teszik magasra a lécet. Aztán ha megismerik az elbűvölő személyiséged akkor már nem agyon izgatja őket, hogy kissé lóg a melled, nem vagy szőke, esetleg van egy kis pocid.


Szóval lehet itt görcsölni a válaszadókon, de a kőkemény élet... az sokkal jobb :)

2012. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

óó hát én sem mondtam hogy "tökéletes" segg meg ilyenek..de azért ne legyen lapos, se elől se hátul ...

meg ez mi h legyen átlagosan szép ?:D akkor a nagyon szépekkel már szóba se álltok?

2012. márc. 10. 14:07
 5/27 Tactical ***** válasza:
21%
Újabb kritérium: Ne legyen olyan, mint te.
2012. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Na most aztán jól megmondtad a magadét , rettentő humoros volt de egyben oltottál is , meg vagy dicsérve kisfiam.
2012. márc. 10. 14:10
 7/27 anonim ***** válasza:

Ez csak az ideális képlet, a limes végtelen, hogy miféle lenne a legjobb. Mindenki tisztában van vele, hogy a reális lányok mutathatnak eltéréseket az ideálistól, avagy senki sem tökéletes. Nem is várják el. Csak még nem tudják előre, hogy miből "engedjenek", hogy miféle hibájú lányba szeretnek majd bele. Ha de, akkor az lenne a baj, hogy már a hibája is meg van határozva :P Mondjuk a túlhatározottság nem jó semmire.


Amúgy ezek a kritériumok annyira nem teljesíthetetlenek. Jó, arcra mindenki olyan, amilyennek született, de ha nem nagyon nagyon kirívó, akkor nincs baj. Na de a szép test (kinekmelyik), a főznitudás, a műveltség, meg hogy ne rakja tele magát mű dolgokkal simán elérhető dolgok bárki számára. Az igénytelenséget viszont senki sem szereti, ami azt jelenti, hogy az illető szarikbele a világba, nem tesz, hogy bármi is jobb legyen, csak elvárja, hogy őt márpedig fogadják el. Nem csökkenti minimálisra a hibái számát, és nem is törekszik rá. És itt a kulcsszó: a törekvés.


És nyilvánvalóan ezt a saját oldalunkról is hozni kell valamilyen szinten, de legalább a törekvést rá. Persze lehet enélkül is, igénytelen srácként is ezt várni, csak nem fog találni :D Valamit valamiért. De nem szabad abba a csapdába sem beleesni, hogy márpedig a jó csak egyféle lehet. Sokminden jó.


Aztán a valóságban ez a sok kritérium hajlamos úgy elfelejtődni, mint a sicc. A párkapcsolat nem egy piac.

2012. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
nyugi már kislány :)
2012. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Shai-Hulud ***** válasza:

"akkor a nagyon szépekkel már szóba se álltok?"

Most akkor mi is a baj?

Az előbb még az volt, hogy túl magasra tesszük a mércét, nem?

2012. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
teljesen nyugodt vagyok.
2012. márc. 10. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!