Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nem teszitek kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nem teszitek kicsit magasra a lécet?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam itt azt hogy a nagyon szép lányok helyett inkább a "szolidabb helyeske"-típust részesítitek előnyben merthogy megbízhatóbbnak "tűnik". Ez egyrészt iszonyatosan nagy baromság, mert attól hogy valaki szép és sok mindenkinek tetszik nem fog mindegyikkel össze állni, és attól mert valaki átlagosabb külsejű lehet hogy az első adandó alkalommal megcsal..de ezt nyilván nem kell magyarázni..De elég gusztustalannak tartom ezt a dolgot, hogy a fiúk itt nyafognak hogy a lányoknak milyen elvárásaik vannak, de magukba nézni ...na az nem megy.

Tehát ez alapján egy lány legyen külsőre szép arcú, legyen melle azért , de ne szilikon mert az fujj , segge is legyen meg az persze fontosabb is mint a mell, ne legyen narancsbőrös mert az igénytelen (igen ilyet is olvastam),hosszú haja legyen mert az nőies viszont ne legyen bevarrt mert az undorító, öltözzön szexisen de azért ne legyen túl kihivó....stb stb stb

ja és persze belsőre is legyen művelt, okos ,tanult, tudjon főzni, legyen szexmániás, ne beszéljen túl sokat de az se jó ha nem sokat beszél...


Nem azt mondom hogy a lányoknak nincsenek ugyanilyen abszurd elvárásaik...Csak a fiúk annyira nagyon tudnak ezen siránkozni , de az fel se tűnik nekik hogy ők még rosszabbak!!!És az a legszánalmasabb hogy egy otthon kockulós unalmas fiú is úgy tud kritizálni egy nőt mintha legalább úgy nézne ki mint brad pitt és olyan intelligens lenne mint einstein...



2012. márc. 10. 13:55
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
biztos...
2012. márc. 10. 15:17
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a dolgok főleg társkeresőn érvényesek. Képzeld el, hogy felregisztrálsz, és ott van mondjuk 2000 lány akik közül te ki akarsz választani mondjuk egyet. Nyilván ilyenkor meg kell fogalmazni hogy milyet is keresel. Más az amikor a való életben megismersz valakit és összemelegedtek. Olyankor nem az van hogy jaj, valamiért mégsem tökéletes, és megnézem hogy mi a helyzet a másik 30 lánnyal. Nem fogsz több vasat tartani a tűzben. Ilyen értelemben igen, a társkereső egy húspiac, az áruk az emberek. 55 kg-ot kérek. 58 lett, maradhat?
2012. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Az a magas léc, hogy ne túl szép, hanem átlagos legyen? Meg, hogy nőies legyen? Miért inkább egy férfias nő legyen a szint? Ezek egyáltalán nem nagy elvárások...Nem tudom mit problémázol.
2012. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
oké
2012. márc. 10. 19:41
 25/27 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem a kérdezőnek teljesen igaza van!

Napi szinten itt rinyálnak a nagy "Férfiak", hogy a nők így mennek a külsőre, úgy a pénztárcára, semmi más nem fontos nekik, álszent k-ák...

Szóval igenis, aki ilyen nézzen magába és csend legyen a neve!

2012. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Sokszor olvastam itt azt hogy a nagyon szép lányok helyett inkább a "szolidabb helyeske"-típust részesítitek előnyben "

Szóval utolsó te is miről beszélsz?

2012. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Magasra a mércét? És mikor Ti kedveskék félrelöktök egy srácot mert nem passzol a magassarkútokhoz? hm nah az milyen érzés? Pedig lehet az a srác kedves jólelkű is, de nem csak a magasság. Ezen is el kellene gondolkodni..
2012. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!