Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nem teszitek kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nem teszitek kicsit magasra a lécet?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam itt azt hogy a nagyon szép lányok helyett inkább a "szolidabb helyeske"-típust részesítitek előnyben merthogy megbízhatóbbnak "tűnik". Ez egyrészt iszonyatosan nagy baromság, mert attól hogy valaki szép és sok mindenkinek tetszik nem fog mindegyikkel össze állni, és attól mert valaki átlagosabb külsejű lehet hogy az első adandó alkalommal megcsal..de ezt nyilván nem kell magyarázni..De elég gusztustalannak tartom ezt a dolgot, hogy a fiúk itt nyafognak hogy a lányoknak milyen elvárásaik vannak, de magukba nézni ...na az nem megy.

Tehát ez alapján egy lány legyen külsőre szép arcú, legyen melle azért , de ne szilikon mert az fujj , segge is legyen meg az persze fontosabb is mint a mell, ne legyen narancsbőrös mert az igénytelen (igen ilyet is olvastam),hosszú haja legyen mert az nőies viszont ne legyen bevarrt mert az undorító, öltözzön szexisen de azért ne legyen túl kihivó....stb stb stb

ja és persze belsőre is legyen művelt, okos ,tanult, tudjon főzni, legyen szexmániás, ne beszéljen túl sokat de az se jó ha nem sokat beszél...


Nem azt mondom hogy a lányoknak nincsenek ugyanilyen abszurd elvárásaik...Csak a fiúk annyira nagyon tudnak ezen siránkozni , de az fel se tűnik nekik hogy ők még rosszabbak!!!És az a legszánalmasabb hogy egy otthon kockulós unalmas fiú is úgy tud kritizálni egy nőt mintha legalább úgy nézne ki mint brad pitt és olyan intelligens lenne mint einstein...



2012. márc. 10. 13:55
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ne legyél már ennyire érthetetlen. Kifejtettem hogy miért magas az a mérce!
2012. márc. 10. 14:15
 12/27 A kérdező kommentje:
A mérce kifejezést nem csak szépségre szokás használni.... Remélem innentől már egyedül is menni fog az értelmezés és nem kell elmagyaráznom.
2012. márc. 10. 14:16
 13/27 anonim ***** válasza:
De, szóba állunk nagyon szépekkel is, de mégsem az az elvárás, hogy csak olyan kell. Megelégszünk az "átlagosan" szépekkel is, ami azt jelenti, hogy szép, helyes, jól néz ki (amúgy ezek nagyon szubjektív dolgok) de mégsem olyan cicamicás, nem csorgatja a nyálát utána a fél világ. Mégegyszer elmondom, hogy utóbbi típussal is szóbaállunk, de mégsem ez az elvárás. Ha belegondolsz láthatod, hogy nem olyan magas az a léc...
2012. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdező mondandóját.Az én exemnek is kb ilyen igényei voltak,jártunk két hónapot de nekem túl sekélyes egy olyan ember akinek ennyire számít a külsőség.Aztán nemrég írt facebookon,hogy eljegyezte a barátnőjét.Egy alacsony,kövérkés,csúnyácska lányt:D az élet felülírta az ideálját.És ez benne a szép:)
2012. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy néz ki egy nő, mindig talál egy férfit.
2012. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Szerinted mindenki ilyen?
2012. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

én csak ennyit várok el...

[link]

2012. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Na az meg a másik:) egy nő mindig talál,akár egy órára is.Kérdés beéri e ennyivel.
2012. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Shai-Hulud ***** válasza:

Egy kis sör, és minden megoldódik!

http://www.youtube.com/watch?v=bkiGb3cNEwY&feature=related

:-DD

2012. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Már nem azért kislány, de amit leírtál nagyon messze vannak a magas elvárásoktól.

Az utcán sétáló lányok több mint fele beleesik ebbe a "kritériumba".

2012. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!