Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar semmit vagy csak béna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar semmit vagy csak béna?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és van egy fiú a suliban(ő 19 éves)aki nekem már nagyon tetszik azóta mióta én elkezdtem ezt a középsulit.van egy közös ismerősünk,de nagyon nem tudok róla semmit és nem ismerem,de ez éven a bálon táncoltunk és megcsókolt.ez volt életem első csókja,szóval nem tudom h most ez szerelmes csók volt, vagy csak ilyen "lesmárollak mert jó a hangulat" csók.na de, a ez a csók nem változtatott semmit a kapcsolatunkon.

suliban ha összefutunk csak köszön h szia, viszont feltünően bámul!!de én nem szeretnék,nem akarok ráírni facebookon vagy odamenni hozzá hogy most akkor mivan,mert ugy gondolom ez nem az én dolgom.szóval a kérdés h csak ki akart használni, vagy esetleg szeretne valamit csak nem mer lépni.bár így h ugye 19 éves...nemhiszem h félne tőlem(: bocsi h hosszúra sikerült, szóval előre is köszi h elolvastad és segítessz.


2012. márc. 10. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Írj rá nyugodtan, akkor legalább megtudod mi is van. Másrészt pedig nem fogsz rajta később siránkozni, hogy végig előtted volt és hagytad, hogy másé legyen...

Írj rá! Sok sikert ;)

2012. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ez az ami nekem nagyon nehezemre esik.én nem szoktam fiúk után rohangászni(ha les.zar akkor én is őt),pedig tudom h egyes fiúk manapság ezt elvárják.de ha ő tényleg erre vár akkor inkább hagyjon is.
2012. márc. 10. 19:02
 3/7 A kérdező kommentje:
de mondjuk nagyon tanácstalan vagyok eleve ilyen téren így h még sose volt barátom
2012. márc. 10. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:
kicsit kiakadok olyankor amikor 1 lány/nő azt hiszi, hogy mindig a pasiknak kell először lépniük és csak várják a csodát...... na de mindegy, szerintem írj rá facen aztán majd meglátod, hogy mit akar(ill. mit nem).
2012. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Így van, nem mindig a fiúnak kell kezdeményezni... Írj rá, és legalább tusos mi van. Most a legrosszabb helyzetben vagy, bizonytalanságban!

2012. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerintem meg igenis neki kéne...írjak rá?aztán emg kiröhög h hülye "kiscsaj mégazthitte h én meg ő"
2012. márc. 10. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Heh én kb ugyanígy vagyok csak én vagyok a fiú. Kb ezek a lehetőségek vannak:

Ha sosem keresi a csajt a srác, csak max ráköszön, meg alkalomadtán hülyül vele, akkor ő (a csaj) a kis ezüstérmes, akit akkorra hagy, ha más nem jön össze. Vagy barátként gondol rá. Ilyenkor keress mást...

Ha tetszik és össze akar jönni vele akkor világosan hajt rá. Ilyenkor csak hagyd magad ;D

Ha meg tetszik, de úgy gondolja, hogy túl jó neki, akkor keresi a társaságát, pl odaül ebédnél, vagy ráír, de semmiképp nem akar nyomulósnak tűnni. Na ilyenkor jöhet a bátorítás :)


Ezeket inkább magamból kiindulva írom, és nem tudom pontosan melyik helyzetbe lehetsz (1. vagy 3.) de ha komolyan ráírsz 19 évesen már nem fog kiröhögni, hanem meg tudod beszélni vele a dolgot, és akkor legalább nem gyötrődsz!


egy 19/f

2012. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!