Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért miért miért? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért miért miért? Miért rágom ezen magam?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy éve otthagytam az akkori barátom, mert már nem volt jó. Még mindig így is gondolom. Azonban az egyik barátnőmmel összejöttek, mióta tudom, folyton azon jár az agyam, mi lett volna ha? Ha nem hagyom ott, ha jobban figyelünk, stb.


22/L


2012. márc. 10. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen természetes emberi tulajdonság, van aki mindig a "mi lett volna ha?" kérdésen gondolkodik. De meg tudom mondani, h mi lett volna ha: ha együtt maradtok, akkor valószínűleg a barátnőd most nem lenne boldog ezzel a fiúval
2012. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ettől még nem vagyok őrült??
2012. márc. 10. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!